חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: דור חדש של דייסון

פינוקים למנהלים: דור חדש של דייסון

Dyson מציגה את הדור הבא של שואבי האבק האלחוטיים.  ה-Dyson V6 Total clean הוא שואב האבק האלחוטי החזק ביותר של Dyson עד כה, המתמודד עם כל סוגי האבק והלכלוך. הסינון היעיל של השואב מסיר 99.97% מהחלקיקים, אפילו בגודל של 0.3 מיקרון, תוך לכידת אלרגנים ופליטת אוויר נקי יותר. המנוע הדיגיטלי V6 של Dyson מהווה את הליבה של כל שואבי האבק הדיגיטליים החדשים של החברה. המנוע מספק עוצמת שאיבה חזקה יותר מכל שואב מוט אחר ומעוצב בצורה נוחה לשימוש כך שניתן להשתמש בו לניקוי המכונית, השטיח והתקרה.

 

הושקעו בפיתוח המנוע מעל 250 מיליון פאונד בתפוקה של עד 110,000 סל"ד, תוך שמירה על עיצוב קומפקטי.

 

השואב מגיע עם ראש ניקוי בהנעה ישירה - לעיתים קרובות, כתמים ולכלוך שנשפכו (כגון בוץ בשטיח או פתיתי מאפים שהתפוררו ונפלו, נרמסים אל תוך סיבי השטיח). שואבי אבק רבים אינם מצליחים לשחרר את הלכלוך העיקש ופשוט עוברים על פני השטיח. כך, סיבי השטיח מהווים מקום מסתור לאבק ולכלוך יחד עם  1,000 קרדיות האבק הבית המסתתרות בכל מ"ר בשטיח. לראש הניקוי בהנעה ישירה בדייסון V6, עוצמת מברשת חזקה ב-150%. הוא  מניע את סיבי השטיח יותר מכל מכשיר אלחוטי אחר וכך הוא מתמודד עם לכלוך וכתמים עיקשים.

 

בנוסף, מסנן המנוע במטרה מגביר את יעילות לכידת האלרגנים ופליטת אוויר נקי יותר.  הסינון של Dyson Total clean מסיר 99.97% מהחלקיקים, אפילו בגודל של 0.3 מיקרון, כגון אלרגנים או עשן.

 

Dyson V6 +  - מחיר מומלץ לצרכן 2,390 ₪

Dyson V6 animal pro  - מחיר מומלץ לצרכן  - 2,790 ₪

Dyson V6 Total clean  - מחיר מומלץ לצרכן – 3,390 ₪

 

עבור לתוכן העמוד