הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: מתנדבים

9/02/2017
פינוקים למנהלים: מתנדבים

ב-29 בינואר תושק   אפליקציית 'HelpApp הדרך הקלה להתנדבות' המחברת בין כ- 165 עמותות לבין אנשים המעוניינים להתנדב ולתרום. HelpApp נולדה כסטארטאפ הפועל כחל"צ (חברה לתועלת הציבור) וכל השותפים בה פועלים בהתנדבות מלאה. כעת משיק הארגון את האפליקציה שתהווה פלטפורמה קלה לתפעול במטרה להקל על המתנדבים ולעשות match-up בין הרצון והנוחות של המתנדב לבין הצורך של העמותה.

HelpApp   קלה לתפעול, בשלוש לחיצות פשוטות במכשיר הסלולר ומענה על סינון קצר על תחום ההתנדבות: כמו ילדים, קשישים, נוער, חיות, בתי חולים, בעלי מוגבלויות וכד'. מיקומך, וסוג ההתנדבות (חד פעמי, קבוע) עולה מסך עם היצע של עמותות רלבנטיות, מספר המתנדבים החסר, ושעות וימי ההתנדבות. כך ניתן תוך דקות לבחור האם תרצה לעזור לקשישים בבאר שבע, לבעלי חיים בחיפה או בכלל להצטרף למשלחת בדרכה לבית יתומים באפריקה.

עד היום הצטרפו ל ' HelpApp כ-165 ארגונים, עמותות, עיריות, תנועות נוער ואגודות סטודנטים מכל רחבי הארץ. באמצעות האפליקציה ניתן  להתנדב באופן חד פעמי או למצוא התנדבות קבועה. כמו כן האפליקציה מעניקה מידע כללי כמו מוקומות בהן ניתן לתרום בגדים, רהיטים צעצועים ועוד.

בין ה29 לינואר ל- 10 לפברואר 2017, Helpapp יצאו בקמפיין רחב לגיוס כספים ב Headstart למען קידום הארגון שהוא ללא מטרות רווח, במטרה להעלות המודעות לאפליקציה ולארגון.

במסגרת הקמפיין, תושק האפליקציה בעזרת מובילי דעת קהל וידוענים, שנרתמו לקמפיין מצולם שיעלה כסרטון ברשתות החברתיות במטרה להעלות מודעות לאפליקציה בכלל לגיוס כספים בהדסטארט ולגיוס מתנדבים בפרט. בקמפיין השתתפו בהתנדבות   דנה פרידר, צופית גרנט, שלום מיכשוולי, מיקי חיימוביץ', ישראל קטוזה, אסי ישראלוף, ליאור סושרד, גלית גוטמן ועוד, שייקחו חלק פעיל בקידומה של האפליקציה.

איתי מתתיהו יו"ר ארגון HelpApp : " השקענו אלפי שעות פיתוח על מנת לרדת לרזולוציות הקטנות ביותר ולפתח מוצר ברמה הגבוהה ביותר, כי אנו מאמינים שבאמצעות   HelpApp , נעלה את המודעות כלפי נתינה והתנדבות בקרב דור העתיד והוא זה שיוביל את השינוי במדינה בשנים הבאות. אנחנו מאמינים כי דרך נתינה והתנדבות אפשר לשפר את השיח החברתי, ההתנדבות עושה טוב לקהילה, אך גם למתנדב עצמו; היא עוזרת ליצירת מצב רוח טוב, העלאת ההערכה העצמית, פתוח כושר מנהיגות ותחושת משמעות".

להורדת האפליקציה לאנדרואיד: קישור

להורדת האפליקציה לאייפון: קישור

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד