הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: קנביס לפנים

29/06/2017
פינוקים למנהלים: קנביס לפנים

מותג חדש ויוקרתי, CANNARA, עומד לעשות זאת בתחום הקוסמטיקה. CANNARA הוא מותג חלוצי בתחום הקוסמטיקה הטבעית שמורכב משמן זרעי קנביס – המפ. ממחקרים שערכה CANNARA עולה כי שמן ההמפ יעיל כטיפול בקוסמטי בשל היותו מרכך את פני העור, מאט את תהליך הזדקנות הטבעית של תאי העור, ותורם לתהליך התחדשות תאי העור. על סמך מחקרים נוספים שערכו בחברה ובעזרת טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת החלו לייצר מוצרים טבעיים אשר שומרים על סגולות מרכיבי זרעי הקנאביס הייחודיים לו וכל אחד מהמרכיבים בנוסחאות תורם את חלקו ליעילות ותוצאה המוצר.

חלק מיתרונותיו הבריאותיים החשובים ביותר של שמן המפ כוללים את יכולתו להפחית מתח וחרדה, לשפר  את איכות השינה, להגביר את התיאבון ולייעל את תהליך העיכול, להפחית את כאבים, לחזק את בריאות הלב, להגן על העור ועוד.

 

זרעי המפ עשירים בפרוטאין, חומצות שומן רוויות, אומגה וסיבים תזונתיים. הם מקור מעולה לויטמין E ואנטי אוקסידנטים, עשירים במינרלים חיוניים הצמח היחיד בעולם בעל יחס אופטימלי זהה באומגות.

 

מחקרים נוספים מראים כי לשמן זרעי המפ יעילות בהפחתת צלקות וזירוז תהליך ההגלדה של פצעים בעור כמו גם מפחית באופן דרמטי יובש, מקל על גירויים, פריחות וגירודים.

 

מוצרי CANNARA משלבים את שמן ההמפ עם מרכיבים טבעיים נוספים בכדי להעצים את יתרונות השמן ולייעל את החיוניות לעור הגוף והפנים בדרך טבעית לחלוטין. הטכנולוגיה שבה פותחו המוצרים היא טכנולוגיה ייחודית פורצת דרך בתחום הקוסמטיקה הטבעית.

 

בשלב זה פותחו 6 מוצרי פרימיום כאשר כל אחד מהמוצרים מיועד לטפל ולסייע בסוג עור ייעודי ובנגעי עור הנגרמים כתוצאה מנזקי מזג אויר, גיל, הורמונלים, עור שומני.

 

בין מוצרי החברה (לא נוסו על בעלי חיים):

 

קרם פנים לעור מעורב ועדין

לכל הגילאים. מתאים במיוחד לעור בעייתי, שומני, בעל נגעי עור ,מגורה, אקנה ושאר תופעות. מחטא ומנקה, מחדש תאי עור, מטפל בנגעי עור ובשומניות. מייצר אלסטיות וגמישות, מזרז ניקוי רקמות שומניות והחלקתם, מגן מנזקי אקלים.

מחיר: 300 ש"ח

קרם פנים לעור מבוגר

לגילאי 35 ומעלה וללא בעיות עור של נגעים וחטטים. מחטא ומנקה, מותח ומייצר פיסול וגמישות העור, ממצק, מזרז תהליכי חידוש תאי העור, מרענן ומחייה את העור, מטפל בצלקות , מחליק קמטים, מנקה רקמות פגומות, מסייע בהאטת הזדקנות העור ומגן מנזקי אקלים.             

מחיר: 300 ש"ח

סרום לכל סוגי העור

הסרום מתאים לכל סוגי העור ומייצר פעולה משולשת המזרזת את קבלת התוצאה הנדרשת. מסייע להולכת המרכיבים החיוניים לפנים העור, ממצק, מפסל ומותח את עור הפנים, מחליק קמטים, מאט תהליכי הזדקנות העור, משפר את מראה העור, מגן על העור מנזקי אקלים, מחטא ומנקה.

מחיר: 350 ש"ח

רול קמטים לאזור העיניים

מתאים לנפיחות וסימנים שחורים סביב העיניים. מטפל בצלקות באזור העיניים, מחליק קמטים ונפיחויות, מוריד נפיחויות ומבהיר סימנים סביב העיניים, מגן מנזקי אקלים, מסייע בזירוז תהליכי חידוש תאי העור ובהבהרת כתמי (בלות ,עייפות)סביב העיניים

מחיר: 350 ש"ח

קרם גוף

מתאים לכל סוגי העור. מטפל בנגעי עור, ממצק, מחליק צלוליט, מונע ריחות זיעה, מלחח ומרענן את עור הגוף, מייצר אלסטיות ולחות לגוף, מחטא, מנקה מגן על העור מפני נזקי אקלים.

מחיר: 180 ש"ח

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד