הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: סקי תפור אישית

2/11/2017
פינוקים למנהלים: סקי תפור אישית

על פי נתוני WeSki, בישראל כ-50 אלף גולשי סקי וסנובורד. כ-70 אחוזים מגולשי הסקי מזמינים את החופשה שלהם לפחות שלושה חודשים לפני היציאה. היעדים הפופלאריים ביותר בקרב הישראלים הם צרפת, איטליה, אוסטריה או בולגריה. 75  אחוזים מהגולשים הם גברים ורק כ-25 אחוזים הינם נשים.  כ-60 אחוז מהגולשים מעדיפים וסקי וכ-40 אחוז מעדיפים לגלוש על סנובורד. 35 אחוזים מהגולשים מגיעים עם ציוד גלישה מהבית ו-55 אחוזים הנותרים מעדיפים לשכור אותו באתר הסקי. שוק חבילות הסקי מהווה כ-66 אחוזים מכלל העסקאות. 40 אחוזים  צפויים לחזור לאותו אתר נופש בו בילו בעונה הקודמת. על פי נתוני  WeSki הנתונים החשובים ביותר לגולשי סקי בעת הזמנת חבילה: כמות שלג מובטחת; גודלו של אזור הסקי; עומס המסלולים; מחיר ואיכות לינה.

 

 48 אחוזים אמרו כי אינם מרוצים מהצעת חופשת הסקי הנוכחית שלהם ומבקשים יותר גמישות ושהייה ארוכה יותר.

 

WeSki באה לפתור את אחד האתגרים הגדולים בתחום התיירות העולמי: מחד, חבילות חופשות הסקי שמציעים הסוכנים הינן קשיחות מבחינת התאריכים (שבת עד שבת), היעדים, ואפשרויות הלינה המוצעות בריזורט. מאידך, בניית חבילות  סקי בצורה עצמאית באינטרנט, גוזלת זמן ואנרגיה רבים. בנוסף לזמן הדרוש בשביל לאסוף את כל המרכיבים, יש צורך בידע מקצועי רב על מנת להרכיב חבילה שתתאים לרמה ולצרכים של כל חברי הקבוצה ושתהיה יחד עם זאת במחיר משתלם. לא פחות חשוב, בעת הזמנת החבילה באתרי אינטרנט שונים, חברי הקבוצה אינם יכולים לפצל את התשלום בהתאם להעדפותיהם האישיות דבר שמונע מקבוצות רבות להזמין דרך האינטרנט.

 

WeSki מספקת לחובבי הסקי, דרך מהירה וקלה להזמנת חופשת סקי במחיר נגיש לכל כיס; בין אם מדובר בהזמנת חופשה עם חברים, חופשה זוגית או חופשה משפחתית. האתר מציע חבילות גמישות, המאפשרות לגולשים לבחור חופשה באיזה תאריכים שתרצו, כולל סופשים קצרים, חופשות ארוכות, ושבוע שלם עם יציאה בכל יום שתבחרו. לאחר שנקבעו התאריכים, כמות הגולשים ואתר הסקי המבוקש, יכולים המשתמשים להרכיב את החופשה בצורה עצמאית בהתאם להעדפותיהם. פיתוח משמעותי נוסף של WeSki מאפשר לחלק את התשלום בין חברי הקבוצה, וכך כל נוסע משלם על עצמו, בהתאם לשירותים הנוסים שהזמין, כמו: השכרת ציוד, שיעורי סקי ועוד... פונקציה זו חוסכת את מחברי הקבוצה את הטרחה של לגבות את הכסף מכולם, ומקלה רבות על סגירת החופשה.

 

 

אתרWeSki  מבוסס על טכנולוגיה ייחודית וכולל אלגוריתם מיוחד המחובר למעל 100 ספקי תיירות ומשווה בין שילובים אינסופיים של רכיבים, בכדי לבנות ולהתאים אישית את ההצעות הטובות ביותר עבור כל משתמש. בניגוד לחבילות המוצעות היום אצל סוכני התיירות השונים, המערכת מאפשרת למשתמשים גמישות מלאה בבחירה של מרכיבי החופשה שלהם, כלומר גמישות בתאריכים ,בחירה בין מלון, דירה או צימר ואף בחירה בין הסעות עם רכב שכור, או בהסעה פרטית. האתר הוא מהראשונים בעולם שמאפשרים לחברי הקבוצה להתאים כל אחד את התוספות לפי הטעם שלו, בבחירת ציוד או שיעורי סקי, ובסוף לשלם על החלק שלו וכך התשלום מתחלק בין חברי הקבוצה בצורה פשוטה .

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד