הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: שואבים ליותר

16/11/2017
פינוקים למנהלים: שואבים ליותר

הובר מציגה שני מוצרים חדשניים מתוך סדרת השואבים: רפסודי Rhapsody))– שואב אבק אלחוטי וסינטזי (SYNTHESIS) – שואב אבק בעל פטנט ייחודי המצליח לדחוס עד 10 ליטר אבק במכל של ליטר אחד.

 

רפסודי - הינו שואב אבק אלחוטי, בעל עוצמה חזקה המבוסס על מערכת טכנולוגיה מתקדמת התומכת במערכת סחרור אוויר ע"י מנוע ייעודי.

 

טכנולוגיה זו מקלה על ריקון המכל, ללא צורך לבוא במגע עם האבק ויוצרת הפרדה של האבק וסינונו מהאוויר הנפלט מהשואב. במכשיר הרפסודי מברשת מסתובבת עם תאורת לד ((LED חזיתית המאירה בצורה טובה ביותר פינות חשוכות מתחת לרהיטים.

 

המברשת המסתובבת ללא הכבלים, מעניקה למכשיר להגיע למקומות נסתרים ביותר ולהעניק לבית את הניקיון המרבי. השואב פועל על סוללת ליתיום 22 וולט וזמן פעולתו עד 35 דקות ללא כבלים. מגיע עם אביזרים נילווים כפיה לפרקט, לרצפות קשות ולמשטחים עדינים, ראש כפול לחריצים ומסילות ואביזר כפול לריפודים ורהיטים.

 

 

מחיר השקה מיוחד של רפסודי: 990 ₪. אחריות: שנה.

 

 

סינטזי שואב זה הינו החדשני ביותר של חברת Hoover ומשלב יחד חדשנות טכנולוגיה ועיצוב. בשואב מיושמות  טכנולוגיות פטנט בלעדיות המבטיחות ביצועי על ובזכותן הוא מצליח לדחוס עד 10 ליטר אבק במכל של ליטר אחד.

 

הטכנולוגיה הבלעדית של סינטזי גורמת למדחס המרכזי להסתובב ללא הפסקה ולדחוס את האבק והלכלוך למכל איסוף מתארך שבו הם מצטברים, תוך כדי טיפול באמצעות יוני כסף.

 

השואב הוא רב-צקלוני ללא שקיות ומציג ביצועים בשאיבת רצפות ופרקטיים המשפרים את השאיבה ב- 111%, לצד פעילות שקטה ואוויר הנפלט נקי לאחר סינון האבק מתוכו ע"י מסנן  ייחודי שיעילותו מגיעה ל99.98%.

 

מחיר מומלץ לצרכן של שואב אבק סינטזי: 1,490 ₪. אחריות: שנה. 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד