הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אלאדין: הפיצוח של הפקות חנוכה

28/11/2017
צילום: רונן אקרמן
צילום: רונן אקרמן

המחזמר אלאדין, אשר מספר את סיפור אגדת אלף לילה ולילה שזכה להצלחה עצומה כסרט של דיסני ובנוסף מככב על בימות לונדון וברודויי, זוכה לגרסה ישראלית חדשה שמעבר לסיפור המוכר. עם רמה גבוהה מאוד של כוריאוגרפיה והפקה מוזיקלית של ההפקה המקומית, וקאסט מוכשר, אפשר לצפות הצלחה גדולה בחופשה הקרובה וגם מעבר.  הכותב ניר פייבל, עם הבימוי של רני מגר, מכניסים גם טוויסט עדכני עם הרצון של הגיבורה יסמין להימנע משידוכים כפויים, ומנגד "חיפצון" של הנסיך קסים - המשודך לנסיכה - שעם שרירי חזה חשופים, מרוכז בעיקר בדימוי הגוף שלו ובקיום חסר דאגות. מאפייני דמות שהיינו רגילים בעבר לצפות בעיקר בנשים, ורענון נעים להצגה.  חובי סטאר ממלא את תפקיד ג'אפר המרושע באופן הכי מהנה שיש, ואת טוביה צפיר (בתפקיד הג'יני) תמיד כיף לראות.

 

הבמאי רני מגר: "אלאדין הוא אחד מן הסיפורים שמהרגע הראשון ששומעים אותו מתאהבים בו. אגדה שתמיד רוצים לשמוע שוב ושוב בגלל החומרים הנצחיים שבה. השנה ניתנה לי ההזדמנות ליצור גרסה שלי לקלאסיקה הזו, למצוא זוויות ראייה חדשות שידברו בשני רבדים גם אל הילדים וגם אל ההורים".

 

מטעם חברת ההפקה: "המגן הפקות ויזמות בע"מ" נמסר: "הפקת המחזמר "אלאדין והנסיכה יסמין" תהיה אחת מההפקות המרכזיות בחג החנוכה הקרוב. אנו מבטיחים לכל הצופים הנאה ואיכות יוצאת דופן בעיבוד מחודש ומרהיב לאחת מאגדות הילדים האהובות ביותר בכל הזמנים."

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד