הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: גנני סופשבוע

15/02/2018
פינוקים למנהלים: גנני סופשבוע
לאלה שמוצאים מפלט בסופשבוע בגן העדן הפרטי שלהם, המותג STIHL, שהיה ידוע שנים רבות בעיקר בתחום המקצועי של היערנות והגינון המקצועי משיק ליין מוצרים לשוק הפרטי שעולים 997 ש"ח.

גוזם גדר חיה

גוזם גדר חיה קל משקל עם ביצועי חיתוך טובים, לגיזום ענפים דקים. לגוזם להב דו צדדי הנע לשני כיוונים, מגן בטיחות מובנה, מגן קצה מוברג וסוללה מובנית עם חיווי רמת טעינה. הגוזם מספק עבודה של עד 80 מ"ר גדר חיה. משקל הגוזם כולל סוללה 2.3 ק"ג. מחיר: 997 ₪. 

מפוח

מפוח נטען ונוח, מיועד לניקוי אזורים מצומצמים מחוץ לבית ועד 200 מ"ר של עלים יבשים על אספלט. בעל פיה עגולה. קל לשימוש. סוללה מובנית עם חיווי רמת טעינה.

משקל, כולל סוללה: 2 ק"ג. מחיר 997 ₪.

חרמש

חרמש נטען קומפקטי, לגיזום ולניקוי שוליים בקלות. להב PolyCut  כלול, מאפשר לטעון את  חוט הכיסוח ללא צורך בהחלפת ראש החרמש ,החלפת להבים בראש הכיסוח בקלות רבה אין צורך בטעינת חוט בקסטה. כולל קשת השומרת על מרווח מהקצה, סוללה מובנית עם חיווי רמת טעינה. בנוסף, יש מקום ייעודי לשמירה של להבים עתידיים, כך שניתן "להיות עם היד על הדופק" לגבי כמות הלהבים שנותרו. החרמש מכסח עד 250 מ' של שולי מדשאה או 50 מ' מדשאה. משקל כולל סוללה 2.3 ק"ג. מחיר 997 ₪.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד