הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מחפשים מדיח כלים? רשימה של סוגי המדיחים!

31/07/2018
מחפשים מדיח כלים? רשימה של סוגי המדיחים
מחפשים מדיח כלים? רשימה של סוגי המדיחים

אם יש מכונה ששינתה את החיים שלנו, ואף שיפרה את היחסים בבית, זו מכונת שטיפת הכלים, או בשמה המוכר יותר: מדיח כלים. כל מי שיש לו ילדים בבית, עובד ועושה עוד פעילויות רבות אחרות במהלך היממה יודע לומר עד כמה זה לא פשוט להצליח לתמרן בין כל המשימות השונות. לכן ברור מדוע לבזבז את הזמן בשטיפת כלים זו לא אופציה ובהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם רוצים לקנות היום מדיח כלים חדש. הדילמה הראשונה שאיתה אתם נאלצים להתמודד היא האם אתם מעדיפים לרכוש מדיח כלים קטן או גדול וכמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת. זה תלוי בגודל המטבח שלכם, בשאלה כמה מקום יש לכם עבור המדיח וכמה כלים אתם מייצרים ביום. מה שבטוח זה שגם אם אתם רוצים לרכוש מדיח כלים קטן, יש היום אינספור אפשרויות מעניינות בתחום.

מה זה מדיח אינטגראלי והאם אתם צריכים כזה?

אחד מהמונחים שתמיד חוזרים על עצמם, גם כאשר מחפשים מדיח כלים קטן וגם כאשר רוצים לקנות מדיח בגודל סטנדרטי, הוא מדיח אינטגראלי. תוהים מה זה? רוצים לדעת האם מדיח כזה יתאים לכם? אם כך, כדאי שתדעו שבסך הכול מדובר על מדיחים שמתאימים למטבחים שבהם יש גומחה שמוכנה ומיועדת מראש למדיח. היתרון במדיחים כאלה הוא שאפשר "להבליע" את המדיח כעוד ארון אחד מארונות המטבח שכן ניתן לבחור עבורו דלת שתהיה זהה בדיוק לדלתות של ארונות המטבח. החיסכון הוא שלוח מקדשי התפעול נמצא בדרך כלל בחלק העליון של המדיח ולכן, כאשר הדלת שלו סגורה, לא ניתן יהיה להגיע אליהם. מצד שני, הוא מאוד יפה ולא מפריע לעיצוב המטבח כולו כך שברור מדוע הוא זוכה להצלחה גדולה כל כך.

מהם ההבדלים בין המחירים השונים?

עוד דבר שכדאי לדעת לפני שרוכשים מדיח כלים קטן או גדול, זה שלכל אחד מהמדיחים יש יתרונות וחסרונות אחרים. ראשית, כמובן שהמחירים של מדיחי הכלים יכולים להיות שונים והם תלויים לא רק בגודל אלא גם בפונקציות כמו: מי ייצר את המדיח? עד כמה הוא מהיר? האם יש בו גם תוכנית חסכונית? והאם יש בו פונקציה של חיסכון במים? כמובן שניתן לראות שגם מבחינת העיצוב המדיחים שונים אלה מאלה כי לכל אחד יש צבע אחר וצורה מעט שונה. לבסוף, עוד נתון שיכול להיות מהותי זו השאלה כמה אתם מוכנים להשקיע בקניית המדיח שלכם כי במקרים רבים ההבדלים במחירים מהותיים. אין שום סיבה לקנות את המדיח הכי יקר שיש אבל מצד שני, לקנות מוצר של חברה שאתם בכלל לא מכירים ולא יודעים עליה דבר זו גם לא תהיה תמיד החלטה חכמה. לכן כדאי להשוות, לראות ולבחור את המדיח המושלם למטבח שלכם מכל הבחינות.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד