הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טיפים לזוגיות מנצחת

21/11/2018
טיפים לזוגיות מנצחת

עברתם לגור ביחד? בטח תשמחו לדעת שאתם יכולים לשמור על הניצוץ באמצעות כמה טיפים פשוטים. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות שגם אתם יכולים ליהנות מזוגיות מנצחת. אמנם זמן שווה כסף כמאמר הביטוי הידוע, אבל אנחנו מאמינים שבמקרה הזה לא תצטערו על אובדן הזמן ואפילו תגידו לנו תודה. אז שנתחיל?

טיפ ראשון – שחקו ביחד

אין כמו משחק משותף כדי ליהנות מזמן איכות זוגי ששומר על הזוגיות. אנחנו ממליצים למצוא משחק ששניכם אוהבים לשחק (דמקה, שבץ נא, שש-בש וכו') ופשוט לשחק. זה זמין, זול וכיפי ואם תוסיפו למשחק חוקים משלכם זה יכול להיות גם רומנטי וסקסי – כי במשחק כמו בחיים הכל תלוי בכם ובחוקים שתקבעו. 

טיפ שני – צאו לדייט באופן קבוע

אנחנו מאמינים שרומנטיקה, אהבה וזוגיות צריך לתחזק ממש כמו שאתם מתחזקים את הבית ואת האוטו. לכן, קחו לעצמכם שעה בשבוע שהיא רק שלכם (מומלץ לנתק טלפונים) וצאו לדייט במקום אהוב : בית קפה, בית קולנוע, ספא זוגי או אפילו סתם הליכה בחיק הטבע. 

טיפ שלישי – דברו על זה

מכיוון שטיפול זוגי מקצועי עולה הרבה כסף, בטח תשמחו לשמוע שאנחנו מצאנו שיטה  לדבר על הבעיות שלא עולה כסף – מפגש שבועי רק של שניכם אחד על אחד שבו תדברו על הכל. זה הזמן והמקום שלכם להוציא קיטור מצד אחד ולנקות את המשקעים מצד שני. ובמילים אחרות – זמן איכות שמאפשר אתחול מחדש פעם בשבוע.

טיפ רביעי – תהיו רומנטיים

אנחנו יודעים שברווח שבין העבודה לבית אין הרבה זמן לרומנטיקה, לכן אנחנו ממליצים לעשות ערב רומנטי ביתי לפחות פעם בחודש שיכלול ארוחת ערב חגיגית, נרות בכל פינה ובגדים מהודרים אך נוחים כי בינינו – רק אתם יודעים איך ואיפה ייגמר הערב.

טיפ חמישי – תתנשקו

אמנם לא תמיד ריח הפה נחשב סקסי (למשל אחרי שנת הלילה), אבל אנחנו ממליצים להתנשק בכל הזדמנות. זה גם יזכיר לכם למה התאהבתם אחד בשני וגם שורף קלוריות, ככה שאתם תופסים שתי ציפורים בנשיקה אחת.

טיפ שישי – תשמעו מוזיקה ביחד

אנחנו בטוחים שגם לכם כמו לכל זוג יש שיר שנחשב ל"שיר שלכם", אז למה שתיהנו ממנו לבד? אנחנו ממליצים לשים את השיר שלכם בכל הזדמנות שאתם ביחד (אפילו ובעיקר שיש עוד אנשים בסביבה) ולשיר אותו במלוא גרון. ואם אתם מזייפים זה בסדר מבחינתנו כל עוד הרומנטיקה נשארת בטון הנכון.

טיפ שביעי – שלחו אחד לשני פרחים

אנחנו מאמינים שמשלוח זר רומנטי תמיד מתקבל בברכה גם אם אין סיבה מיוחדת. לכל זר אמנם אפשר להוסיף בלונים, נרות ודובונים כאוות נפשכם אבל ההמלצה שלנו היא לכתוב מסר סקסי במיוחד בברכה המצורפת, כך שכל יום של חול יהפוך לחגיגה גדולה. אז מי אמר שהרומנטיקה מתה?

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד