הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים בבידוד: מחשב גיימינג של לנובו

2/04/2020
פינוקים למנהלים בבידוד: מחשב גיימינג של לנובו

משפחת מחשבי ה-Legion של לנובו תציע בקרוב לגיימרים ליין ניידים חדש שיושק במהלך השנה. הדגמים החדשים יציעו כרטיסי תצוגה ברמה של עד GeForce RTX 2080 Super של NVIDIA בעיצוב Max-Q וכן את מעבדי Core-Hהחדשים למחשבים ניידים מהדור העשירי של אינטל.

Legion 7i החדש של לנובו, עם העוצמה של כרטיסי תצוגה מסדרת GeForce RTX Super של NVIDIA בעיצוב Max-Q, יספק לשחקנים את היכולת ליהנות ממהירויות שעון גבוהות יותר ומרמות מציאות גבוהות יותר המותאמות למשחקי המחשב המובילים. אחיו, Legion 5i, יציע את GeForce RTX 2060. מחשבי המשחקים החדשים בסדרת ה-Legion של לנובו יתמכו בנוסף ב-G-Sync, הטכנולוגיה של NVIDIA המבטיחה משחקיות חלקה יותר ונטולת תקלות. כן יציעו שני הניידים החדשים מעבדי דור עשירי של אינטל, וכן את מעבדי משפחת ה-Core H החדשה.

ויותר מכך, מחשבי ה-Legion החדשים של לנובו, כולל Legion 7i ו-Legion 5i, יהיו גם הראשונים להציג את טכנולוגיית Advanced Optimus החדשה של NVIDIA שמשפרת את יעילות השימוש בסוללה. Advanced Optimus מזהה באופן דינמי את עומסי העבודה הגרפיים של המחשב ובוחרת באופן אוטומטי האם להשתמש בשבבי התצוגה של הכרטיס הגרפי - עבור עומסים גבוהים; או בשבב הגרפי של המעבד הראשי- עבור עומסים נמוכים. זה עוזר לחסוך בחיי הסוללה בעת שימוש ביישומים שמציגים עומסי עבודה נמוכים יותר, ומצד שני להבטיח ביצועים מרביים וקצבי עבודה גבוהים בעת שהמחשב מריץ משחקים.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד