הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סודה סטרים חוזרת במיתוג ירוק

25/05/2011

SodaStream, החברה המובילה בעולם לייצור ברים בייתים להכנת משקאות תוססים, חוזרת לישראל. לאחר הנפקה מוצלחת בבורסה של ניו- יורק בשווי של 370 מיליון דולר והצלחה מסחררת ב-42 מדינות ברחבי העולם בהן: ארה"ב, גרמניה, שוודיה, שוויץ, דנמרק, אוסטרליה ועוד, קבוצת SodaStream תשקיע מיליון שקלים במהלך מיתוג מחדש בישראל.

מהלך המיתוג מחדש, באמצעות חברת "תיצוג", נותן דגש מיוחד על נראות מוצר אחידה תחת שם המותג SodaStream ועיצוב אריזות על פי קונספט עיצוב בינלאומי תוך שמירה שני עקרונות עיקריים; שמירה על הסביבה באמצעות בקבוקים רב פעמיים וחומרים ידידותיים לסביבה ובריאות – טעמים טבעיים ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל. לאורך כל המיתוג נעשה שימוש בצבע הירוק על רקע לבן. ירוק- מזוהה עם האג'נדה הירוקה של החברה, לבן- מזוהה עם טבע ובריאות.

המוצרים ישווקו ברשתות קמעונאות בהן הום סנטר, אייס וטרקלין חשמל, במתחמים ירוקים בסניפים מובילים. מתחמים אילו כוללים אוכל אורגני ומוצרים ירוקים. עיקר המיתוג הינו ראשי גונדולות וסטנדים ייחודיים הכוללים את מגוון המוצרים במקשה אחת: ברים,סירופים, בקבוקים ומיכלי גז.

ורדה שוהם מוסיפה: "במהלך המיתוג מחדש יישמנו עקרונות שיווקיים מהשוק הבינלאומי וכך בכניסה המחודשת לרשתות השיווק – רוכזו כל רכיבי המערכת במקום אחד; מכשירים, סירופים, בקבוקים ומיכלי גז תוך הבנת הערך הרב לצרכן בהצגת הקונספט השלם והמגוון הגדול של הטעמים."

SodaStream הינה החברה המובילה בעולם לייצור ברים בייתים להכנת משקאות תוססים, המאפשרת לצרכנים להכין בקלות ובמהירות בביתם מגוון משקאות ומים מוגזים ממי ברז פשוטים. לצרכיו של כל משתמש.

קבוצת SodaStream הינה קבוצה ישראלית, הנסחרת בנאסד"ק, פועלת בשוק הבינלאומי ב-42 מדינות ברחבי העולם בהן: ארה"ב, גרמניה, שוודיה, שוויץ, דנמרק, אוסטרליה ועוד ומייצרת את מוצריה בשני מפעלים בישראל; מפעל לייצור ופיתוח מכשירים הממוקם במישור אדומים ומפעל לפיתוח וייצור סירופים הממוקם באשקלון. לאחרונה ביצעה החברה הנפקה מוצלחת בבורסה של ניו- יורק בשווי של 370 מיליון דולר.  

מספר המשתמשים בעולם במערכות SodaStream מוערך בכ- 4 מיליון צרכנים, היוצרים משקאות תוססים בעזרת הברים של SodaStream בתדירות ממוצעת של אחת לשבועיים. SodaStream ישראל הינה חברת הבת המשווקת את מגוון המוצרים בישראל. בנוסף, משווקת החברה גם את המותגים BRITA ו- Progressive.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד