הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת אנרג'ים לציוד ספורט, כושר ופנאי רכשה את זיכיון המותג האמריקאי LIFE FITNESS ו HAMMER

20/01/2013

חברת אנרג'ים ספורט רכשה לאחרונה בסכום של למעלה ממיליון שקל  את זיכיון המותג  Life Fitness ו HAMMER  המותגים המובילים בעולם בתחום חדרי הכושר.

אנרג'ים תשווק באופן בלעדי בארץ מכשירי כושר מובילים של המותג האמריקאי, כגון: Synrgy360 לאימון פונקציונאלי, אופני כושר מדגם Life Cycle  GX ועוד.

בנוסף, השקיעה חברה עוד כחצי מיליון שקל בחדר כושר לדוגמא באולם התצוגה הענק של החברה בהרצליה עם קונספט ייחודי-כל חדר הכושר על טהרת מכשירי לייף פיטנס תומכי אייפון ומסכי טלוויזיה. חדר הכושר משמש כאולם תצוגה ולאימונים אישיים של בכירי מאמני הכושר בארץ. לייף פיטנס הוא מותג אמריקאי אשר פועל ב 120 מדינות.                                                      עוד הוסיפה החברה לסל שירותיה שירות חדש וייחודי הכולל אדריכלית ויועץ מכירות עבור בניית חדר כושר אישי בבית ובקרוב תפתח החברה חנות  outlet בגודל של למעלה מ-  100 מטר של תצוגות ועודפים במבנה הסמוך לאולם התצוגה הקיים במחלף הסירה בהרצליה.

מנכ"ל משותף של אנרג'ים ארנון פרי אמר: "אנרג'ים קובעת סטנדרטים חדשים בענף מכשירי הספורט בארץ ואני שמח להוביל את החברה להיות חלק מעידן בו איכות המותג והשירות שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא בראש סדרי העדיפויות של החברה. השקענו לא מעט בזיכיון מותג לייף פיטנס ואין לי ספק שקהל חובבי הספורט המקצועי בארץ ידע להעריך את ההשקעה ויצביע ברגליו כדי לרכוש את מוצרי החברה".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד