הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תנובה חוברת לפרוטרום העולמית

29/07/2013

תנובה השקיעה כ- 10באימוץ טכנולוגית ה- VESRITASTE  שפיתחה חברת פרוטרום העולמית ומשיקה סדרת מוצרי יופלה חדשה המבוססת על הטכנולוגיה החדשנית.

 

ייחודיותה של טכנולוגיה ה- VERSITASTE היא היכולת לשמר את ערכי הפרי המקוריים. הטכנולוגיה תורמת לשימור האיכויות הטבעיות והטריות של הפירות. כפועל יוצא, טעם הפרי, הפריכות שלו והנראות שלו הם הקרובים ביותר לפרי האמיתי ובכך מעניקים חוויה סנסורית (חושית?) מענגת לצרכן. 

 

טכנולוגית ה VERSITASTE הומצאה ופותחה על ידי פרוטרום בשנת 2008 והיא נמצאת מאז בשימושה בעבור מגוון רחב של לקוחות בינלאומיים מובילים בתחום החלב והגלידות לטיפול במגוון רחב של פירות מכל רחבי העולם. במסגרת השימוש בטכנולוגיה עבור תנובה, במתקנים מתקדמים מיוחדים במפעליה של פרוטרום בשוויץ, נשמרים ערכיהם של פירות כאננס, פירות יער, תפוח ודובדבן.

 

לדברי אייל מליס, משנה למנכ"ל תנובה ומנכ"ל תשלובת החלב: "כמתבקש ממותג מוביל, חיפשנו להביא בשורת טעם אמיתית לצרכן הישראלי ולהעצים לו את חווית ההתענגות מיוגורט פרי. הטכנולוגיה החדשנית הזו היא שאפשרה זאת. השקת סדרת המוצרים בשיתוף עם טכנולוגיתVERSITASTE  מביאה לצרכן הישראלי את מוצרי ה"דור הבא" בעולם היוגורטים".

 

לדברי אילן חסון מנכ"ל פרוטרום ישראל: "שיתוף הפעולה בין פרוטרום  ויופלה ישראל בתחום הVERITASTE   נמשך מזה למעלה משנתיים כשתהליך זה כלל ניסיונות רבים ועשרות מבחניי טעימה וקבוצות מיקוד על מנת להגיע לפתרון האולטימטיבי בהתאמתו לצרכן הישראלי וזאת מתוך ראייה משותפת של  פרוטרום ויופלה את הצרכן הישראלי, כצרכן המעריך ודורש איכות גבוהה במזון אותו הוא צורך".

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד