הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הולנדיה משיקה מותג חדש

6/01/2014

הולנדיה חודרת לתחום ה- home fragrance  ומשיקה את Sense by Hollandia, מותג חדש של החברה המציג את ניחוח הולנדיה באמצעות קולקציה עשירה של מוצרי ניחוח ואווירה ייעודיים לחדר השינה. השקת המותג החדש היא חלק אינטגרלי מאסטרטגיית החברה להרחיב את מדף המוצרים שלה בעולם השינה ולהוביל את לקוחותיה לעולם של לייף סטייל ברמה הגבוהה ביותר.

לדברי אבי ברססט, מנכ" הולנדיה: רצינו להעניק לצרכן את החוויה המרבית בחדר השינה; לא רק מבחינת המזרן הנוח, המיטה המתכוונת המצעים מסאטן וכריות הטמפור, אלא להוסיף לחוויה את אפקט הניחוח, אחד הגורמים החשובים והמהותיים ביותר המשפיעים על האוירה בחדר השינה. המותג החדש מייצר את החיבור שבין עולמות התוכן של הולנדיה: עולם השינה המתקשר לנוחות, לצד עולם הלייף סטייל המשלים את החוויה באמצעות הניחוח במרחב השינה, כשהמטרה היא להעניק לצרכן הסופי חווית שימוש ברמה הגבוהה ביותר בכל האספקטים".

תחום ה- home fragrance הוא תחום הזוכה לגידול דו-ספרתי בכל שנה והוא כולל מגוון רחב של מוצרי אווירה המפיקים ניחוחות. פיתוח Hollandia Sense byמהווה למעשה הרחבה של הקונצפט המיתוגי של החברה: Let's stay in bed – כשהמטרה היא העלאת המודעות בקרב הצרכנים כי חווית ההשארות במיטה תיצור עולם תוכן חיובי באמצעותו ינתן מענה וסיפוק הצרכים של הצרכן הסופי: נוחות המזרן והמיטה, כוונון ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר, ודאגה לאווירה בחדר השינה שתושג באמצעות הניחוח, המהווה שחקן קרדינלי בהשריית האווירה במרחב השינה.

הולנדיה שמה לה למטרה לספק ללקוח חוויה במישורים שונים:  מצד אחד ליצר ניחוח משרה שינה, מרגיע, משדר אווירה נקייה, כזה שמכין את הגוף לשנת הלילה ומצד שני שאותו הניחוח ישדר גם חושניות רלבנטית לחדר מיטות. בהתאם לכך תהליך הפקת הניחוח המזוהה עם החברה היווה אתגר גדול בשלב המחקר והפיתוח של המותג והמוצרים הנלווים לו.

המוצר הסופי מעניק ללקוחות החברה מענה מושלם בכל הקשור למגוון מוצרי הניחוח והאווירה המושקים תחתHollandia  Sense by: החל מנרות ריחניים, שבבי סבונים ריחניים לארון ולמגירות מבשמי אוויר בהתזה, מפיצי ריח בכמה גדלים ועוד. מוצר הדגל של הסדרה הוא מפיץ ריח בבקבוק זכוכית מהודר של 3000 מ"ל, שיוצר בחברה המתמחה בייצור בקבוקי ברנדי יוקרתיים, שיוכל להשתלב בקלות בחללי אירוח כפריט לייף סטייל שלא ניתן להתעלם ממנו.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד