הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת מרפאות פרופורציה יוצאת במסר פרסומי להפסקת העישון

24/06/2014

רשת מרפאות פרופורציה, המובילה בישראל את תחום הרפואה האסתטית בארץ, לוקחת אחריות וקוראת לכלל הציבור להצטרף ולקחת חלק בהגברת המודעות לנזקי העישון הגורמים להתבגרות מוקדמת של העור.

 

אבי שלום, מנכ"ל רשת מרפאות פרופורציה: "ההחלטה התקבלה כיוזמה עצמאית של הנהלת רשת מרפאות פרופורציה לכלול בכל מודעות הפרסום את המסר- " פרופורציה מצטרפת להגברת המודעות לנזקי עישון. העישון גורם להזדקנות מוקדמת של העור, לקמטים ולכתמים" כחלק בלתי נפרד מהפרסום וכביטוי נוסף לשליחות המרכזית של החברה: טיפולים אסתטיים שנועדו לשפר את האסתטיקה של לקוחותיה".

 

רשת מרפאות פרופורציה – כחברה מסחרית, היא חלוצה ביוזמה מסוג זה.  שכן למרות שפרופורציה "מתפרנסת" מהנזקים שהעישון גורם לעור הפנים ומטפלת בסימני ההתבגרות ( קמטים, כתמים וכו') היא רואה את הגברת המודעות לנזקי העישון בתחום האסתטי כחלק מהעשייה שלה כמובילה בתחום הרפואה האסתטית.

 

לא ממש צריך לעשות רשימה של סיבות מדוע כדאי להפסיק לעשן, ובכל זאת מעבר לנזק הבריאותי ישנו גם נזק אסתטי משמעותי לעור. עישון גורם להתקמטות מוקדמת של העור, נפילתו ודהיית הגוון הטבעי שלו. עישון מאיץ את הזדקנות העור ותורם להיווצרות קמטים בעור הפנים ובחלקים נוספים בגוף.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד