הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פרס עיצוב בינלאומי למכונת הדפוס של לנדא דיגיטל פרינטינג

פרס עיצוב בינלאומי למכונת הדפוס של לנדא דיגיטל פרינטינג

Landa Digital Printing מרחובות, אותה הקים היזם בני לנדא, זכתה בפרס  Red Dot היוקרתי עבור איכות עיצוב המוצר, בתחרות פרסי Red Dot לשנת 2015. לתחרות הוגשו יותר מ- 4900 מועמדויות מ- 56 מדינות, וחבר השופטים הבינלאומי שמנה 38 חברים, ציין את מכונת הדפוס של לנדא בזכות מצוינות העיצוב שלה, האיכות, ועוצמת החדשנות.


בין השאר אמרו השופטים כי "העיצוב של ה- Landa S10 נותן פרשנות חדשה לאסתטיקה של מכונות דפוס".


תכונת עיצוב בולטת ייחודית של מכונת הדפוס הזוכה, היא "תא הטייס" (Cockpit) המיוחד שלה, המיועד למפעיל, המשלב שולחן ביקורת ייחודי, תכניות עבודה המוצגות בבירור, ומסך מגע חדשני לניהול מכונת הדפוס.


עיצוב מכונת הדפוס ו"תא הטייס" של המפעיל, נעשה בעזרת חברת העיצוב התעשייתי I2D בראשות המייסד והמעצב הראשי אלישע טל, שיחד עם הצוות שלו עשו שימוש נרחב בזכוכית שחורה ובלוחות מתכת, המקנים למכונת הדפוס מראה מודרני.


פרסי Red Dot לשנת 2015 יוענקו לזוכים בטקס חגיגי, שיתקיים באירוע גאלה מיוחד בעיר אסן בגרמניה ב- 29 ביוני 2015.
ניר זרמי, סמנכ"ל התפעול של לנדא דיגיטל פרינטינג, אומר כי החברה שמחה מאוד על הזכייה בפרס יוקרתי זה ועל ההוקרה לה זוכה עיצוב מכונת הדפוס הננוגרפית Landa S10.


"השקענו יחד עם המעצבים חשיבה רבה על נוחות התפעול של מכונת הדפוס, הבאה לביטוי מרבי בעיצוב ה- Cockpit של המפעיל, שהנו "מלך" המכונה ואחראי על התוצר האיכותי המופק ממנה. העובדה שהשופטים העריכו חדשנות זאת, היא תעודת כבוד לצוותי חברת העיצוב ולחברת לנדא דיגיטל פרינטינג. אנו לא שוקטים על השמרים עם הזכייה בפרס, וממשיכים להתקדם בתנופה רבה לקראת אספקת מכונות הדפוס שלנו, שרבים בשוק העולמי מחכים להן".
במסגרת מאמצים אלה, לקראת אספקת מכונות הדפוס החדשניות וכחברה בתהליך צמיחה מהיר, לנדא דיגיטל פרינטינג מגייסת עובדים רבים, תוך שימת דגש על מהנדסי חומרה ומפתחי תוכנה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד