הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

יוניליוור מקיימת זו השנה השלישית את תחרות הקיימות ליזמים צעירים

14/10/2015

אור הצלחת התחרות בשנים הקודמות, גם השנה מזמינה החברה יזמים צעירים עד גיל 35, להציע פתרונות מעשיים וחדשניים לכמה מהאתגרים החברתיים והסביבתיים הגדולים בעולם.


התחרות היא חלק ממאמציה של יוניליוור לתמוך ב-17 יעדים גלובאליים עליהם הכריז האו"ם בחודש ספטמבר האחרון למען פיתוח עולמי בר קיימא. יעדים אלו נועדו לתת מענה ל-3 בעיות משמעותיות ביותר עד לשנת 2030: עוני קיצוני, אי שוויון ושינויי האקלים. ליעדים אלו השפעה עצומה על יוניליוור והם תואמים את יעדי תכנית הקיימות של החברה. תחרות היזמים הצעירים היא דרך משמעותית של החברה להניע לפעולה יזמים הפועלים בתחומים אלו ולעודד פתרונות בנושאים כמו אנרגיה מתחדשת, צמצום אי שוויון, ייצור וצריכה אחראיים והתמודדות עם שינויי אקלים.


התחרות מנוהלת במשותף עם המכון לקיימות ומנהיגות של אוניברסיטת קיימברידג' (CISL) וכן בשיתוף פעולה עם "אשוקה", ארגון בינלאומי לעידוד יזמות חברתית. יוניליוור מציעה לשבעת היזמים אשר יציעו את הרעיונות הטובים ביותר, חונכות מותאמת אישית וסיוע כלכלי בשווי 200 אלף יורו. המנצח בתחרות יזכה לקבל בנוסף תואר יוקרתי ליזם הצעיר בתחום הקיימות מיורש העצר הבריטי הנסיך צ'ארלס מווילס.
מנצח התחרות בשנה שעברה שזכה בפרס בגובה 50 אלף יורו ותואר יוקרתי בשם הנסיך צ'ארלס הוא דניאל יו מהונדורס, שפיתח תוכנה פשוטה לדיגיטציה וניהול רשימות מלאי עבור מרפאות בעולם מתפתח. התוכנה מסייעת למרפאות להשיג תוצאות טובות יותר עבור החולים ומשפרת את יעילות שרשרת האספקה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד