הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שיתוף פעולה יערך בין רהיטי דורון למכון הטכנולוגי חולון

28/10/2015

המכון הטכנולוגי חולון- HIT, פותח בימים אלו קורס חדש במסגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי, הכולל שיתוף פעולה נרחב עם חברת רהיטי דורון, המחבר בין העולם האקדמי, עם עולם התעשייה בפועל.

 

במסגרת השת"פ, ילוו הסטודנטים בצוות האקדמי של המכון הטכנולוגי, בראשם ראש החוג לעיצוב תעשייתי: מר דוד ראב"ד והמרצים: יוסי בן הרוש ולירון צנחני. שיתוף הפעולה בין האקדמיה לתעשייה, אינו זר למכון הטכנולוגי והמטרה היא ליזום שיתופי פעולה והעשרה נוספים בעתיד.

 

חברת רהיטי דורון מתמחה בייצור ושיווק של ריהוט לחדרי ילדים, חדרי נוער, מגוון ארונות הזזה לחדרי הורים וכן מערכות עבודה למשרד הביתי, לחברה מפעל תעשייתי חדש וגדול הכולל ציוד אירופאי מתקדם והסטודנטים יזכו לעשות בו סיור וללמוד על תהליכי ייצור בסדרות גדולות. וכן יסיירו הסטודנטים ברשת החנויות של רהיטי דורון לקבלת השראה ורעיונות.

 

במסגרת הקורס ישולבו הרצאות מקצועיות מאת אנשי המקצוע של רהיטי דורון ויינתנו המלצות יישומיות ולווי פרטני לתהליכי הפיתוח. הסטודנטים ירכשו ידע בעיצוב סוגים שונים של ריהוט תעשייתי ויבצעו מחקר על הצורך והשימושים לטובת הרעיון שימציאו. ובסופו של הקורס יציגו פריט ריהוט ייחודי וחדשני לבית, פרי עיצובם, בעל פוטנציאל מסחרי ושיווקי, העונה על צרכי השוק הישראלי.

  

אופיר ליבר מנכ"ל רהיטי דורון: "רהיטי דורון רואה בשיתוף הפעולה עם האקדמיה, זכות גדולה להיות שותפה לפיתוח דור המעצבים העתידי של התעשייה הישראלית. הסטודנטים ייחשפו לתהליכי ייצור תעשייתי בהיקפים גדולים ויוכלו לממש את יכולתם, תוך שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בשוק".

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד