הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קפה גרג ממשיכים לעונה שניה עם חסות למכבי תל אביב

8/10/2017
צילום: אלעד גוטמן
צילום: אלעד גוטמן

רשת "קפה גרג" ומועדון הכדורסל מכבי תל אביב, חתמו על הסכם חסות זו עונה השנייה. במסגרתו יופיע הלוגו של "קפה גרג" על גב החולצה של שחקני מכבי פוקס ת"א בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה – הן בליגה הישראלית והן ביורוליג. הסכם החסות מוערך בכ- 1.2 מיליון ₪ .

 

יאיר מלכה מנכ"ל ומבעלי רשת קפה גרג: "כספורטאי המתאמן שבעה ימים בשבוע חשובה לי מאוד הזיקה לספורט ולכל מה שהוא מייצג. מעמדה של מכבי פוקס ת"א וההישגים אליה הגיעה ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית והן מבחינה ערכית". ולכן, אנו שמחים להיות חלק מהבית של קבוצת מכבי".

לדבריו: "החסות למועדון הכדורסל מכבי ת"א היא חלק מסדרת מהלכים אסטרטגיים של הרשת, המחזקת את מעמדה כרשת בתי הקפה המובילה בישראל".

 

 

אלי דריקס, המשנה למנכ"ל מכבי פוקס ת"א: "אנו שמחים מאוד על ההסכם שהושג עם קפה גרג. כל פרסום על החולצה הצהובה של מכבי ת"א הוא חשוב ויוקרתי. הספונסרים שלנו הם לא נותני חסות רגילים, אלא שותפים עסקיים לדרך בה אנו מאמינים של מצוינות, מקצוענות והשאיפה המתמדת להיות מספר 1".

 

מועדון הכדורסל מכבי ת"א הוא המועדון המצליח ביותר בספורט הישראלי ומהמובילים באירופה. מכבי זכתה עד היום ב-102 תארים רשמיים – שיא עולמי לקבוצת כדורסל מקצוענית – ושש פעמים זכתה להניף את הגביע היוקרתי מכולם, גביע אירופה לאלופות (בשמותיו השונים), כולל הזכייה המרגשת האחרונה במילאנו 2014.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד