הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Fiverr משתפת פעולה עם מעצב הלוגו של אפל

28/03/2018
Fiverr משתפת פעולה עם מעצב הלוגו של אפל

בימים אלה משיקה Fiverr תכנית ייחודית הנקראת Doer's Spotlight. במסגרת התוכנית יציעו אנשי המקצוע המובילים בעולם, שירותים בתחום המומחיות שלהם, וכן יקיימו סדנאות והכשרות בסגנון מאסטר קלאס לקהילת הפרילנסרים והיזמים ב .Fiverrתכנית זו מהווה צעד נוסף בפיתוח זירת ה-Pro של Fiverr, זירה שהושקה בשנת 2017 ומחברת בין הפרילנסרים המובילים בתחומם לבין לקוחות עסקיים, המעוניינים בשירותים באיכות גבוהה במיוחד.

 

פרויקט Doer's Spotlight כולל דמויות מוכרות, כאשר רוב ג'אנוף Rob Janoff)), היוצר המקורי ומעצב הלוגו המיתולוגי של אפל, יפתח את הפרויקט. במסגרת הפעילות והודות לניסיונו הרב, מציע ג'אנוף הכשרות ותוכן מתחום מומחיותו לכל חברי קהילת Fiverr.

 

Fiverr תערוך במהלך השבוע הקרוב תחרות, בה יזמים, חברות ועסקים יציגו עצמם בפני רוב ג'אנוף דרך הפלטפורמה של Fiverr, ומתוכם ייבחרו חמישה עסקים שיקבלו את ההזדמנות לרכוש את שירותיו תמורת 500$ דולר בלבד. לאחר סיום התחרות, יצטרף ג׳אנוף כפרילנסר בזירת Fiverr Pro, וללקוחות fiverr  תינתן ההזדמנות לרכוש את שירותי העיצוב שלו.

בנוסף, ביום רביעי הקרוב, 28 במרץ 2018, יתקיים בניו יורק אירוע יוקרתי לקהילת המעצבים, אשר ישודר בשידור ישיר בדף הפייסבוק של Fiverr, בו ירצה רוב ג'אנוף. הוא יחלוק עם המשתתפים את סיפור חייו ודרכו בעולם המקצועי של העיצוב הגרפי. זוהי הזדמנות חד פעמית לשוחח ולהתייעץ עם האדם אשר יצר את הלוגו המוכר והמפורסם ביותר בעולם.

 

כאמור – מטרת התוכנית Doer’s Spotlight היא לאפשר גישה קלה ונוחה לכל בעל עסק או יזם לקבל שירותים מהמומחים המובילים בתחומם בעולם, בלחיצת כפתור.

 

Fiverr® היא זירת המסחר האלקטרונית הגדולה בעולם לשירותים דיגיטליים וקריאטיביים, בהם עיצוב גרפי, קופירייטינג, הקלטות קוליות, מוזיקה, עריכת סרטים ועוד. Fiverr מספקת ליזמים ופרילנסרים פלטפורמה לביצוע משימות במהירות, גמישות ויעילות. החברה שנוסדה בשנת 2010, נפרסת על פני משרדים ברחבי העולם בניו יורק, מיאמי, סן-פרנסיסקו, ותל אביב. קהילת הפרילנסרים הגלובלית ב-Fiverr כבר ייצרה מיליוני Gigs® (שירותים) איכותיים במגוון תחומים ב-190 מדינות בעולם.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד