הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קרן "גרין לנטרן" רוכשת את השליטה בגלידות פלדמן

קרן "גרין לנטרן" רוכשת את השליטה בגלידות פלדמן

קרן "גרין לנטרן" נכנסת כשותפה אסטרטגית ורוכשת את השליטה בחברת "הגלידות של פלדמן". 

דינה שלו, נשיאה ומבעלי חברת "הגלידות של פלדמן" תמשיך בתפקידה, כך גם שי שלו, מנהל השיווק ומבעלי החברה, בני משפחת שלו והנהלת החברה הנוכחית ימשיכו בתפקידם בחברה.

 

מקרן גרין לנטרן, נמסר: "אנו שמחים על ההזדמנות להיכנס כשותף אסטרטגי לחברת 'הגלידות של פלדמן'. אנו רואים בהשקעה בחברה הזדמנות גדולה למימוש פוטנציאל צמיחה משמעותי בשנים הקרובות, לצד חיזוק ושימור של המותג האהוב והידוע שכולנו גדלנו עליו – גלידות פלדמן."

 

שי שלו, מבעלי חברת "הגלידות של פלדמן" מסר: "אני מתכוון ביחד עם קרן גרין לנטרן להמשיך להוביל את התפתחות החברה, לשפר ולקדם את ערכי המותג ״הגלידות של פלדמן״ במטרה לחזק ולבסס את מעמדנו כחברת הגלידות הישראלית המובילה."

 

דני בן רעי, שותף בקרן גרין לנטרן, מסר: "אנו שמחים על ההזדמנות להיכנס כשותף אסטרטגי לחברת 'הגלידות של פלדמן'. אנו רואים בהשקעה בחברה הזדמנות גדולה למימוש פוטנציאל צמיחה משמעותי בשנים הקרובות, לצד חיזוק ושימור של המותג האהוב והידוע שכולנו גדלנו עליו – גלידות פלדמן."

 

עו"ד לימור חודיר ממשרד הרצוג פוקס נאמן ייצגה את משפ' שלו  ועו"ד אריק ווקסטוק ממשרד מיכאל הנטר ושות' ייצג את קרן גרין לנטרן.

 

קרן "גרין לנטרן" מנוהלת על ידי ריצ'י הנטר, יוסף אליאש ודני בן-רעי. השקעות הקרן כוללות את מחלבות גד (שותפים ביחד עם עזרא כהן מייסד החברה), רשת הולמס פלייס שהונפקה ב-2017 וסופר קופיקס. לצד הקרן, מצטרפים להשקעה בחברה: דיסקונט קפיטל (זרוע ההשקעות של בנק דיסקונט), או.אר.טי טכנולוגיות ומחלקת ההשקעות הריאליות של WM Integrated Wealth Management (פאמילי אופיס) בהובלת גיא הלפרין.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד