הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מייקל קורס רוכש את ענקית האופנה ורסאצ'ה

26/09/2018

מייקל קורס הולדינגס, ענקית האופנה העולמית, הודיעה אתמול כי נחתם הסכם סופי לרכישת בית האופנה האיטלקי היוקרתי ג'יאני ורסאצ'ה ספא תמורת סך כולל ערך עסקי של 1.83 מיליארד יורו או כ -2.12 מיליארד דולר. ורסאצ'ה, המוכרת מזה זמן רב כאחת מחברות האופנה המובילות בעולם, היא שם נרדף לזוהר ולסגנון איטלקי.

 

ג'ון ד' איידול, יו"ר ומנכ"ל מייקל קורס הולדינגס, אמר: "הרכישה של ורסאצ'ה מהווה ציון דרך חשוב עבור הקבוצה שלנו. ורסאצ'ה הוא מותג אשר נוסד בשנת 1978. במשך למעלה מ -40 שנה, ורסאצ'ה ייצגה את התגלמות יוקרת האופנה האיטלקית, עדות למורשת הנצחית של המותג. אנו שמחים לצרף את  ורסאצ'ה כחלק ממשפחת מותגי היוקרה שלנו, ואנחנו מחויבים להשקיע בצמיחה שלה. עם המשאבים המלאים של הקבוצה שלנו, אנו מאמינים כי ורסאצ'ה תגדל ליותר מ -2 מיליארד דולר בהכנסות. אנו מאמינים כי כוחם של המותגים מייקל קורס וג'ימי צ'ו, יחד עם רכישת ורסאצ'ה, יסייעו לנו להמשיך ולצמוח בשנים הבאות  ולהמשיך להציג גידול בהכנסות ועלייה ברווחים".

 

איידול המשיך, "הסגנון האייקוני של דונאטלה ורסאצ'ה הוא בלב האסתטיקה העיצובית של המותג. היא תמשיך להוביל את החזון היצירתי של החברה. אני שמח שיש לי הזדמנות לעבוד עם דונטלה על הפרק הבא של צמיחת המותג ורסאצ'ה".

 

"זה רגע מרגש מאוד עבור ורסאצ'ה", אמרה דונטלה ורסאצ'ה. "למעלה משני עשורים מאז התחלתי להוביל את החברה יחד עם אחי סנטו ובתו אלגרה, אני גאה כי ורסאצ'ה נותר חזק מאוד הן באופנה והן בתרבות המודרנית. ורסאצ'ה היא לא רק מילה נרדפת לסגנון האייקוני והבלתי מובחן שלה. סאנטו, אלגרה ואני מכירים בכך שהצעד הבא יאפשר לורסאצ'ה להגיע לפוטנציאל המלא שלה.
כולנו נרגשים מאוד להצטרף לקבוצה בראשות ג'ון ד' איידול, שתמיד הערצתי כבעל חזון וגם כמנהיג חזק ומלא תשוקה.
אנו מאמינים כי להיות חלק מקבוצה זו חיוני להצלחה ארוכת טווח של ורסאצ'ה. התשוקה שלי מעולם לא הייתה חזקה יותר. זהו הזמן המושלם עבור החברה שלנו, אשר מעמידה יצירתיות וחדשנות בליבה של כל הפעולות שלה, כדי לגדול".

 

דונטלה הוסיפה: "סנטו, אלגרה ואני נהיה בעלי מניות בחברת Capri Holdings Limited, זה מוכיח את האמונה שלנו להצלחה ארוכת הטווח של ורסאצ'ה ומחויבות לקבוצת היוקרה העולמית החדשה".

 

"צוות הניהול של ורסאצ'ה ימשיך להיות מובל על ידי מנכ"ל ג'ונתן אקרויד, אשר היה שותף בהנהגת הקבוצה, צמיחתה והצלחתה ברחבי העולם," הוסיף ג'ון ד' איידול.

 

ג'ונתן אקרויד, מנכ"ל ורסאצ'ה, אמר: "מאז שהצטרפתי לורסאצ'ה לפני יותר משנתיים, התמקדנו במינוף מורשת החברה והכרה חזקה של מותגים ברחבי העולם, מה שאפשר לנו לחוות צמיחה משמעותית בכל האזורים. החזון של דונטלה ללא ספק הוביל להצלחה מתמשכת וגוברת של המותג שלנו. אני נרגש להצטרף ל- Capri Holdings Limited, ולהאיץ את הצמיחה שלנו ברחבי העולם".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד