הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סטימצקי ויקב פסגות חברו לייצור סדרת בקבוקי יין עם שיריו של יונתן ברג

19/03/2019
צילום: שגיב כהן.
צילום: שגיב כהן.

לרגל חג הפסח, סטימצקי ויקב פסגות חברו יחד ויצרו סדרת בקבוקי יין במהדורה בלעדית שמוטבעים עליהם שיריו של המשורר יונתן ברג.

סדרת הבקבוקים תימכר בלעדית בחנויות סטימצקי. מחיר בקבוק:  59.90 ₪ במקום 89.90 ₪.

 

הסופר והמשורר יונתן ברג, יליד יישוב פסגות, הוא אחיו של יעקב ברג, הבעלים של יקב פסגות. ברג היה לאחד מהזוכים בפרס היצירה לסופרים ומשוררים לשנת תשע"ח. בין ספריו: ספר השירה 'מפרשים קשים' (בהוצאת "קשב"), שקיבל עליו את פרס יהודה עמיחי, ספר השירה 'שעות ליד העולם' (בהוצאת "קשב"), והרומנים 'עוד חמש דקות' ו'הרחק מעצי התרזה' (שניהם בהוצאת "עם-עובד").

  

יפית גרינברג, מבעלי רשת סטימצקי: "חג הפסח הינו החג בו עם ישראל נמצא באווירה חגיגית וישראלים רבים מחפשים מתנות מקוריות להביא ליקיריהם. רשת סטימצקי שומרת על גיוון בחנויות הרשת ומחשבה על לקוחותיה ושמחה להציע לקראת החג מתנה ייחודית ומקורית המחברת בין אוהבי היין ומשוררים ישראלים. החיבור ליקב פסגות נועד להציע מתנה המשלבת את היין האהוב וחשיפה והנאה לסדרת שיריו של המשורר והסופר המצליח יונתן ברג".

 

יקב פסגות הוקם ב- 2003 בצפון הרי ירושלים וכיום מייצר למעלה מ- 350,000 בקבוקים מ- 11 סוגים שונים המיוצאים למדינות רבות ברחבי העולם. היקב זכה בפרסים שונים על סוגי היינות שלו ומציע בקבוקי יינות אדומים הכוללים מלבק, פרת, סיני וקברנה סוביניון סינגל ויניארד. יינות לבנים הכוללים שרדונה, לבן 7, ויונייה ורוזה. וסדרת יינות מיוחדים של מרלו.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד