הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת מחסני השוק ו-max ישיקו כרטיס אשראי חדש

1/04/2019
רשת מחסני השוק ו-max ישיקו כרטיס אשראי חדש

רשת מחסני השוק ו-max (לאומי קארד) משיקות כרטיס אשראי חדש וייחודי אשר יקנה מגוון הטבות ללקוחות הרשת. השקת כרטיס האשראי החדש מהווה חלק ממהלך כולל של הרשת להרחיב את פעילות מועדון הלקוחות, המונה כיום כ- 300,000 איש. מועדון הלקוחות צפוי לצמוח משמעותית עם צירוף לקוחות חדשים, הודות להשלמת המיזוג עם רשת קו-אופ בשבוע שעבר, הממצב את הרשת כרשת החמישית בגודלה בישראל. מחסני השוק עתידה להרחיב משמעותית את הנוכחות שלה באזורים בהם לא הייתה פעילה בעבר, כדוגמת השרון, ירושלים והסביבה.

 

כרטיס האשראי החדש יאפשר צבירה ומימוש נקודות בכל קניה ברשת. המצטרפים החדשים ייהנו מהטבת הצטרפות של עד 200 שקל לקניות ברשת. בשנה הראשונה הכרטיס יהיה פטור מתשלום דמי כרטיס ויעניק הטבות ומבצעים הן ללקוחות מחסני השוק והן ללקוחות קו-אופ. מחזיקי כרטיס האשראי ייהנו ממחירים ייחודיים במגוון קטגוריות ביניהן מחלקת תינוקות וטואלטיקה אשר יציעו מחירים חסרי תקדים, נוסף להצגות ומופעים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

בנוסף, כרטיס האשראי החדש יציע מגוון שיתופי פעולה והטבות עם חברות מובילות מקטגוריות שונות בכדי להעניק ערך מוסף ללקוחות המועדון בעולמות תוכן מגוונים. 

 

שלום נעמן, בעלים ומנכ"ל, רשת מחסני השוק, מסר: "אנו שמחים להשיק כרטיס אשראי חדש עם גוף מוביל כמו מקס, מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את הטוב ביותר בין אם מדובר במחירים, איכות וטריות לצד ערך מוסף אשר ייצבר ויאפשר מימוש הטבות במחלקות השונות, לצד הטבות בהופעות ואטרקציות משלימות שכיף לקבל. מהלך זה מושק כחלק מהבעת אמון ומרצון להעמיק את מערכת היחסים עם לקוחותינו הנאמנים. אנו צופים כי מהלך זה יוביל לגידול משמעותי במועדון הלקוחות ובהיקפי המכירות במהלך 2019".

 

רון פאינרו, מנכ"ל max (לאומי קארד), הוסיף: "אני שמח מאד שרשת מחסני השוק בחרה ב-max כשותפה אסטרטגית להשקת כרטיס האשראי של הרשת, המותאם למציאות היומיומית ולתחרות הגואה בענף הקמעונאות בארץ. לקוחות שיבחרו בכרטיס אשראי זה, ייהנו גם מהטבות ברשת המזון וגם מההטבות של  max".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד