הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מוקד אמון פונה לפלח גני הילדים

27/11/2019

ב"מוקד אמון" החליטו שלא להמתין לכתבה המצערת הבאה ולהקדים תרופה למכה  - החל מהיום החברה תשווק חבילות מיגון ייחודית שפותחה במיוחד עבור גני ילדים ומוסדות חינוכיים והעושה שימוש בכלים אנליטיים מתקדמים, שבעזרתם המעקב והפיקוח על הילדים, הופך לקל וזמין הרבה יותר.


בחברה, ערכו בחודשים האחרונים את ההתאמות הרלוונטיות עבור גני ילדים, פעוטונים וארזו את הכל בחבילה ייחודית וראשונה מסוגה בארץ. החבילה, כוללת מצלמת אבטחה חכמה מתוצרת חברת BOSCH, מכילה אנליטיקה מתקדמת עם הגנת סייבר, פיקוח ובקרה בזמן אמת דרך הסמארטפון או המחשב, ותשווק בעלות חודשית של 199 ₪ לחודש בהצטרפות ל 36 חודשים.


מדובר בשרות ראשוני בישראל שבו החברה מצעיה מעבר למצלמה גם שירות מוקד ותמיכה. אילו יחובר הגן ויקבל שרות בזמן אמת במקרה חרום.
כיום, מערכת מצלמות האבטחה המתקדמות מאפשרות צפייה מכל מכשיר נייד או טאבלט וגם מאפשרות צפייה מהמוקד המבצעי של "מוקד אמון", אשר בשעת חירום יכול לראות את המתרחש בגן בזמן אמת, לאמת את האירוע דרך סיירי המוקד בצורה אפקטיבית. המצלמות החדישות ביותר מספקות תמונה ברזולוציה גבוהה מאוד, יכולת להתקרב בזום אין מבלי לאבד פרטים ולספק תמונה באיכות גבוהה, גם בחושך.


הפתרון החדש של מוקד אמון, רותם לטובת העניין טכנולוגיות חדשות אחרות המאפשרות  מעקב  מסביב לשעון, וטיפול בכל מקרה בזמן אמת, מרגע קבלתו וזיהויו במוקד המבצעי.
רפי סויד, מנכ"ל ומייסד קבוצת מוקד אמון: " אנו רואים חשיבות גבוהה במתן מענה ראוי לבעיה כל כך מהותית עבור ההורים מצד אחד, ומהצד השני גם עבור המעסיקים בגני הילדים שבחלק מהמקרים כלל לא מודעים למה שמתרחש מתחת לאפם. מעבר ליכולות מעקב מתקדמות, הרי שהמערכת שלנו מאפשרת תחקור של כל אירוע בזמן אמת, שיאפשר לגורמים הרלוונטיים להגיב בו ברגע. כחלק מפעילותה, מוקד אמון חרטה על דגלה את הגברת תחושת הבטחון בקרב כלל האוכלוסיה בישראל באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וצוות מקצועי.  נמשיך ונפעל להגברת הבטחון האישי של כלל אזרחי ההורים לילדים בגנים בפרט, ואזרחי ישראל בכלל".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד