הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מותג הקוסמטיקה OLAY נכנס לישראל ויתמקד במיצוב מחיר בר השגה

6/02/2020
מותג הקוסמטיקה OLAY נכנס לישראל ויתמקד במיצוב מחיר בר השגה

OLAY, מותג הקוסמטיקה המוביל במכירות בשוק האמריקאי, ומי שמוביל במכר העולמי גם בדרום אמריקה, אנגליה, הודו ואסיה – מגיע לישראל85 מיליון נשים ברחבי העולם משתמשות מדי שנה בסדרת מוצרי OLAYהנחשבים לקרמים ברי-השגה, המעניקים תוצאות של מותגי יוקרה. עובדה זו זכתה למשנה תוקף ולתהודה עולמית, אחרי שמחקרים אשר השוו בין קרמים שונים בשימוש של 12 שבועות, מצאו כי מוצרי OLAY נמצאו יעילים יותר מקרמים קוריאנים, צרפתים וקרמי יוקרה ב $400. על פי אותם מחקרים OLAY הובילו עם תוצאות נראות לעין בטשטוש סימני גיל, קמטוטים וקמטים תוך 28 יום בלבד.

 

כיאה למוצרים מבית היוצר של פרוקטר אנד גמבל, גם המותגי OLAY מובילים בחדשנות ופיתוח. המותג האמריקאי המוביל מפותח ומיוצר באותן מעבדות של מותג היוקרה המוביל

היפני SKII (גם הוא מבית פרוקטר אנד גמבל), תחת ידם של כ-1000 מדענים הפועלים ב-10 מרכזי מחקר ופיתוח בעולם. אלו מייצרים עבור OLAY את הנוסחאות המתקדמות ביותר של אנטי-אייג'ינג הקיימות היום בשוק ובפרט בקטגוריית מוצרי הצריכה (MASS MARKET), שאמורה להיות נוחה לכל כיס.

 
לקראת ההשקה של מוצרי OLAY בישראל הוחלט לייבא תחילה לארץ את סדרות האנטי אייג'ינג המתקדמות ביותר של OLAY עם נוסחאות מעולות וייחודיות של ויטמין B3+, אמינו פפטידים וחומצה היאלרונית.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד