הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת אנקר ישראל תרמה 3,000 מסכות פנים לחברה למתנ"סים הארצית

10/08/2020
חברת אנקר ישראל תרמה 3,000 מסכות פנים לחברה למתנ"סים הארצית

חברת Anker Innovations, אשר פתחה לאחרונה נציגות רשמית בישראל, תרמה 3,000 מסכות פנים להגנה מפני נגיף הקורונה לחברה למרכזים הקהילתיים של החברה למתנ"סים הארצית. העברת התרומה אל משרדי מטה החברה בלוד התבצעה על ידי אבירם שעשוע, מייסד-שותף בחברת Future Cell, המפיצה את מוצרי אנקר בישראל. התרומה מטעמה של אנקר, תסייע בקיום מפגשים בהתאם לנהלי משרד הבריאות, בין היתר במרכזים הקהילתיים ומרכזי הלמידה של החברה למתנ"סים הארצית ברחבי ישראל.

החברה למתנ"סים פועלת ברשת ארצית של כ-1,000 מרכזים קהילתיים, המשרתים מיליוני תושבים ביותר מ-160 רשויות מכל המגזרים והאוכלוסיות בחברה הישראלית במטרה להוביל לשינוי חברתי ומתן מענה שוויוני במגזר היהודי והלא-יהודי באמצעות מסגרות חינוך ותרבות, מרכזי העשרה ומרכזי יזמות וחדשנות. התרומה תחזק את הפעילות של חברת המתנ"סים בזמן מגפה עולמית תוך שמירה על הנהלים וחזרה לשגרה בריאה ובטוחה.

 

אנקר היא מובילה עולמית בפיתוח של טכנולוגיות טעינה ומכשירים חכמים המשמשים לצרכי בידור, טיולים ומוצרים המיועדים לבית החכם. מוצרי אנקר מופצים בישראל על ידי באג ו-Future Cell.

 

סאם בודר, מנהל פעילות אנקר ישראל, טורקיה ומרכז אסיה, אמר כי, "בתקופות מאתגרות אלה, אנקר כחברה גלובלית, מתפללת לבריאותם ורווחתם של קהילותיה הבינלאומיות ברחבי העולם. אנקר פתחה לאחרונה נציגות רשמית בישראל ושמה לה למטרה להגדיל משמעותית את הנוכחות וההשפעה של החברה, לרבות חיבור עם הקהילה המקומית. אנו מקווים להמשיך את החיבור גם בימים מאתגרים אלו של מגפה עולמית ולהמשיך לתרום ככל יכולתנו גם בעתיד".


יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד