הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דיוור השבוע

אוליק ברוידה, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, רד

אוליק ברוידה, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, רד

לדעת אוליק ברוידה, Humble & Bold - מספיק צנוע כדי להקשיב וללמוד מאחרים, ומספיק נועז וחצוף כדי לחשוב שלפעמים אתה יודע יותר טוב מכולם ולפעול בהתאם - זו התכונה החשובה למנהל שיווק. ג'וב חלומות: מנהל בית ספר.
פינוקים למנהלים: סמסונייט נגד האקרים

פינוקים למנהלים: סמסונייט נגד האקרים

המותג סמסונייט משיק קולקציית ארנקים לגברים עם מנגנון מיוחד נגד האקרים . האקרים רבים בעולם מצאו דרך לפרוץ דרך תדרי הפסים המגנטיים ולגנוב פרטים ונתונים אישיים.

מיתוג חדש וקמפיין למועצה אזורית שלומי

לצורך תכנון האסטרטגיה והובלת מהלך המיצוב והמיתוג וההטמעה נבחר משרד ליפץ ושות ,בראשות איתן ליפץ אשר מתמחים בהשבחת ערך ואטרקטיביות של ערים ואזורים באמצעות העצמת הייחוד האורגני המקומי בכלל המארג והמרקם של הישוב ותוצריו. ליפץ ,אשר מציג ניסיון ומודל מצליח של מעל 20 שנים עם מגוון מקומות וביניהם מיצוב מיתוג ופיתוח המוצר התוכן והתדמית של הגליל, ים המלח, אילת וישובים וערים נוספות.

תדיראן גרופ מאחדת את פעילות הפרסום במשרד הפרסום ראובני-פרידן

עד כה, משרד הפרסום מקאן אריקסון טיפל בחלק מהתקציבים של מותגי הקבוצה, כגון: אמקור, קריסטל ותדיראן ב-4 השנים האחרונות ומשרד שמעוני-פינקלשטיין טיפל בתקציב של המותג בלומברג ב-3 השנים האחרונות. היקף תקציב הפרסום של תדיראן גרופ נאמד בכ-10 מיליון.

TNT מאפשרת לגולשים להשתתף בקליפ ראפ

חברת האופנה TNT מציגה שת"פ מעניין עם אפליקציית OUTDER, במסגרתו יתאפשר למעריצי הפרזנטור איזי לצלם את עצמם בסרטון, כשהאפליקציה עורכת את סרטון המעריץ כחלק מהקליפ ש ומאפשרת לו לככב בו.

יום הקולנוע חוזר לשנה שניה

יום הקולנוע, שהתקיים לראשונה לפני שנה, היווה הצלחה אדירה: כ150 אלף צופים פקדו את בתי הקולנוע ברחבי הארץ. דני כפרי, מנכ"ל התאחדות ענף הקולנוע בישראל אמר כי "ההצלחה האדירה של יום הקולנוע הראשון הבהירה לנו כי היוזמה חייבת להפוך למסורת. אנחנו שמחים על ההיענות של הציבור, אשר מגיע ליהנות מחוויה קולנועית יוצאת דופן".

ועידת המנהלים השנתית של המי"ל תיערך השנה בסימן Lead to change

הדובר המרכזי בועידה יהיה סקוט ברקן, שספרו הפופולרי על עולם העבודה העתידי, הוכרז כספר הטוב ביותר באמזון לשנת 2013 ; האירוע המרכזי של הועידה יתקיים ב-2 לדצמבר 2014 במלון דניאל בהרצליה

עדכון פינגווין של גוגל מכה בשלישית

בהמשך למסורת של גוגל לשחרר עדכונים בסופי שבוע "מתחת לרדאר", בשישי האחרון שוחרר עדכון לאלגוריתם החיפוש של גוגל בשם פינגווין 3.0.
Barnding In - המיתוג שבפנים

Barnding In - המיתוג שבפנים

מה פעמים פגשתם בחברה שכל קשר בינה לבין מה שהיא אומרת על עצמה מקרי בהחלט? מותג בעל עוצמה הינו מותג שחי וקיים בנימים ובעורקים של החברה פנימה ולא רק בערוצי השיווק.

קטן ואפקטיבי - מהלך מיתוג של הלמן אלדובי בשערי עזריאלי

בית ההשקעות הלמן אלדובי, נותן החסות הרשמי בתחום הפיננסים לוועד האולימפי בישראל ולמשלחת ישראל לריו 2016, יצא במהלך מיתוג בשערי הכניסה והיציאה מחניות בקניון עזריאלי בתל אביב. כ- 10,000 איש פוקדים את קניון עזריאלי מידי יום.
יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד