הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הרבלייף ישראל תעניק חסות ראשית לקבוצת הכדורעף של מכבי ת"א

28/11/2012

 הרבלייף ישראל, חברה בינלאומית לתזונה מתקדמת,  הודיעה היום על חתימת הסכם חסות ראשית ותזונתית עם  קבוצת הכדורעף של  מועדון הספורט מכבי ת"א  .

 

הסכם החסות  הראשית והתזונתית  עם  קבוצת  הכדורעף של מכבי ת"א   הינו לתקופה של שנתיים והקבוצה תיקרא מעתה מכבי הרבלייף ת"א. הקבוצה משתתפת קבועה במפעלים האירופאיים, כאשר בעונה האחרונה זכתה בהישג מרשים והעפילה עד לרבע גמר גביע האתגר האירופאי. לקבוצה היסטוריה של 10 זכיות באליפות המדינה ו-8 זכיות בגביע המדינה.

 

 החודש  נחתם  גם הסכם חסות ראשית ותזונתית עם קבוצת כדורסל הנשים הרבלייף רמת השרון  וכעת  ממשיכה  החברה  להרחיב את פעילותה  בתחום הספורט הישראלי.

.

 דני פלד, מנכ"ל  הרבלייף ישראל  מציין: " מועדון הספורט של מכבי תל אביב מהווה מזה שנים רבות מותג של מצוינות בספורט, של התמדה, מקצועיות והשגיות חסרת פשרות. היכולת להעמיד דורות של אלופים הייתה אחת מהסיבות מעוררות ההשראה שיצרו בנו את הרצון להתחבר למועדון ולייצר שיתוף פעולה סינרגטי ופורה. אנו בטוחים שהמוצרים של הרבלייף והחיבור למועדון, יאפשרו לקבוצת הכדורעף של מכבי תל אביב, להגיע להישגים גדולים ולשיאים שעדיין לא נכבשו. אנו יוצאים לדרך משותפת מבורכת ומצליחה."

 

 שרגא שמש,  יו"ר מחלקת הכדורעף של מכבי תל אביב: "אנו מלאי סיפוק בהצלחתנו לגייס את חברת "הרבלייף" כספונסר החדש והשותף של מכבי ת"א כדורעף. כשותף אסטרטגי לשאיפות הקבוצה לעתיד וכמותג מוביל ומנצח בתחומו, אנו רואים בחברת "הרבלייף"  שותף מצויין ומתאים.

 

אנו שמחים להמצא בחברה טובה ואיכותית, לצד קבוצת טרנטינו האיטלקית, אחת מקבוצות הכדורעף הטובות בעולם, אשר מאומצת ע"י הרבלייף. אנו מודים לחברה על הסכמתה לקחת תחת חסותה את קבוצת הכדורעף של המועדון ונעשה הכל להצלחת השותפות המבורכת.

 

 שיתוף הפעולה בין הרבלייף ישראל למועדון מכבי ת"א כדורעף, מצטרף לחסויות שמעניקה הרבלייף העולמית לקבוצות ספורט מהמובילות בעולם כגון: ברצלונה וגלקסי בכדורגל, קבוצת הכדורעף האיטלקית טרנטינו, ספורטאים אולימפיים ולשחקנים כגון: ליונל מאסי.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד