חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Cal תגייס את ג.יפית כפרזנטורית לעסקים קטנים

Cal תגייס את ג.יפית כפרזנטורית לעסקים קטנים

ברת  Cal חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם יפית גרינברג, במסגרתו תעביר האחרונה סדנאות ניהול וחינוך פיננסי לבעלי עסקים הסולקים עם חברת כרטיסי האשראי. הסדנאות תתקיימנה בפריסה ארצית, בדגש על ערי הפריפרייה – אשדוד, טבריה, באר שבע, נתניה, רחובות, חיפה, הקריות ובמרכז הארץ.
על פי התכנון ישתתפו בסדנאות בתי עסק, אשר ילמדו מג. יפית על בניית תכנית שיווק, שיתופי פעולה עסקיים, שימור לקוחות נאמנים, יחסי ציבור, קד"מ ככלי עבודה וכדומה. המהלך הינו חלק מפעילותה השוטפת של Cal ,בשיתוף ויזה אירופה, לחיזוק הקשר עם  עשרות אלפי בתי העסק הקטנים והבינוניים אשר סולקים עימה והעצמתם.


בסוף הסדנאות יתבקשו המשתתפים ליצור פרזנטציה של העסק ולהעבירה לג. יפית. על הפרזנטציה יקבלו בעלי העסקים משוב חוזר מיפית אשר תבחר גם  בתי עסק, אליהם תגיע עם צוות צילום ותצלם איתם סרט פרסום שיוכלו לעלות לרשתות החברתיות.


דורון ספיר, מנכ"ל Cal אמר, "העסקים הקטנים הם המנוע ליצירת תעסוקה והכוח המניע של המשק. ממחקרים שביצענו ומשובים מהשטח, למדנו שבתי העסק מחפשים את 'ארגז הכלים' העסקי  איתו יוכלו לנהל בצורה טובה יותר את העסק שלהם. מנקודת מוצא זו, קבלנו החלטה לצאת עם מיזם הסדנאות לחינוך פיננסי כחלק מהמעטפת השיווקית והפיננסית, שאנו מעניקים לבתי העסק הסולקים עימנו.  ספיר הוסיף כי "אנו גאים בשיתוף הפעולה עם ג. יפית, פרסומאית ואשת עסקים מצליחה, ומאמינים שיש לה היכולת לתרום לבתי העסק מניסיונה העשיר והראיה השיווקית המקיפה שהובילה אותה להצלחתה העסקית".


ג.יפית  אמרה,  "היוזמה של Cal לסייע למינוף בתי עסק קטנים ובינוניים מבורכת. כל עסק צריך שתהיה לו תכנית עסקית, חזון, מטרות, תכנית שיווקית, היערכות פיננסית, לדעת מי המתחרים.  מהלך זה חשוב לכל עסק, גם עסקים קטנים שכבר ביססו עצמם במשק. תמיד טוב לדעת עוד."
 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד