הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

כוכבת גאליס תשמש שגרירת מותג התכשיטים תומס סאבו

16/06/2015

המנחה ושחקנית הטלוויזיה הישראלית, שירן סנדל, הידועה ככוכבת סדרת הנעורים "גאליס", נבחרה לשמש  כשגרירת מותג תכשיטי הכסף הבינלאומי תומס סאבו: Thomas Sabo, בישראל. במסגרת זו תלווה סנדל את הפעילות הפרסומית של המותג בישראל, הכולל בין היתר קמפיין פרסומי,  לצד פעילות רחבה ברשתות  החברתיות ופעילות יחסי ציבור.

מותג תכשיטי תומאס סאבו הגיע לאחרונה לישראל ע"י קבוצת  רולטיים, שקיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק המותג  בישראל.  מותג התכשיטים הגרמני תומאס סאבו נחשב כטרנד עולמי, בזכות תכשיטי הכסף האופנתיים שניתן להוסיף להם אלמנטים כך שניתן לשנות את עיצוב התכשיט, ברמת מחירים אטרקטיביים במיוחד.   הפרזנטורית הבינלאומית של המותג ג'ורג'יה היא  מיי גאג'ר - בתו של אליל הרוק מיק ג'אגר ודוגמנית העל לשעבר ג'רי הול.


לדברי מיכל שטיין מנהלת המותג תומאס סאבו בישראל: "הבחירה בשירן סנדל כשגרירת המותג בישראל, הינה אך טבעית. סנדל היא דמות מדוברת בקרב הצעירות , המשלבת בין אופנה לבין הצלחה. שירן היא מובילת דעת קהל, עם גישה מרעננת וייחודית לאופנה -  דבר

העומד בהלימה לערכי המותג. אני בטוח כי סנדל תעניק למותג ערך מוסף ותעזור לנו להעניק לקהל לקוחותינו שירות אישי וחווית קניה ברמה בינלאומית".

שירן סנדל, עשתה את פריצתה הגדולה בשנת 2012 כאשר כיכבה בסדרה "גאליס", שם גילמה את "יולי סער" במשך חמש עונות. בשנת 2013 החלה להנחות את התוכנית "ששטוס" המיתולוגית בערוץ הילדים, בשנת 2014 כיכבה בהצגה "הלהקה" ובקיץ של אותה שנה כיכבה בסרט שובר הקופות  "גאליס- המסע לאסטרה". זו הפעם הראשונה ששירן תשמש כשגרירה של מותג אופנה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד