הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

השף עומר מילר ואשתו הסטייליסטית בשיתוף פעולה יחודי עם המותג רנואר

30/06/2015

רשת האופנה רנואר חתמה בימים אלו על הסכם לשיתוף פעולה עם בני הזוג עומר ושירנקה אשר נבחרו לשמש שגרירים של המותג.  במסגרת שיתוף הפעולה, בני הזוג יהיו מעורבים בהפקות תוכן ואופנה עבור המותג ואף יעצבו קולקציית קפסולה אשר תשווק בחנויות רנואר ובאתר האינטרנט של החברה.

השף  עומר מילר ידוע במנות יצירתיות ואסטטיות אשר באות לידי ביטוי בבחירותיו האופנתיות בעמוד האיסטגרם שלו  ולא פעם כיכב במדורי האופנה המרכזיים. הוא שף מסעדת השולחן, חדר האוכל וקייטרינג בזאר.מגיש את תוכנית הטלויזיה הכי טרי יש עם מיכל אנסקי, שף על האש (ערוץ האוכל וערוץ 10) ותוכנית חדשה בערוץ 2 TAKE AWAY   עם טום ואוריאל מהמירוץ למיליון.


שירן (שירנקה) מילר היא אחת הסטייליסטיות המובילות בתעשייה. מלבישה אינספור סלבס ואחראית על שלל הפקות אופנה. היא חתומה על קולקציית ריהוט שעיצבה למותג יוקרתי, ואפשר לחוות את טעמה האופנתי דרך עמוד האיסטגרם שהיא מנהלת (@Shiranka)
  
מישל תמיר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת רנואר: "שיתוף הפעולה הייחודי עם עומר ושירנקה הוא יריית הפתיחה לאסטרטגיית תוכן ייחודית וחדשה של החברה אשר באה להרחיב את עולמות התוכן בהם אנו נוגעים בעשייה היומיומית.
אנו מאמינים בחיבור בין ערכי המותג רנואר לעולמות התוכן שעומר ושירנקה מביאים איתם ובטוחים שהחיבור הזה יהווה קרקע פורייה לעשייה משותפת ארוכת טווח"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד