הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

SkyTrek מציעה פרסום על גבי צי הכדורים הפורחים שלה

29/10/2015
SkyTrek מציעה פרסום על גבי צי הכדורים הפורחים שלה

Skytrek-  חברת תעופה המפיקה את פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי בגלבוע ובפארק אשכול, מציעה פרסום חוויתי על גבי צי הכדורים הפורחים שלה. החברה מציעה גם הפקה כוללת של כדור פורח ממותג כולו בלוגו וצבעי המותג. אפשרות נוספת היא יצירת דמויות ענקיות וצבעוניות. מהלך שיווקי זה יוסיף ממד חוויתי חדש ומלהיב למותג ואפשרויות השימוש בו אינסופיות ומתאימות לשנים רבות קדימה.

 

החברה יצרה דוגמא "חיה" לאפשרות המיתוג על כדור פורח ובנתה את "פאפא", כדור פורח ענק הממותג בלוגו של "סקיי טרק" בעל רמת גימור, פינוק ונוחות מהגבוהות בעולם, מתנשא לגובה 35 מ' ובעל כושר נשיאה של 1100 ק"ג / 16 נוסעים+טייס , כפול מכושר הנשיאה של בלון פורח ממוצע בישראל. נפח הבלון של "פאפא" 10,000 מ"ק.

 

בניית כדור פורח ענק וממותג לפי מטרות המותג תעלה למפרסם המאושר בין 150,000-250,000. כדור פורח ממותג ישמש כפלטפורמה פרסומית ייחודית ויוצאת דופן ויהפוך לשטח הפרסום הגדול והגבוה בישראל וייצא לטיסות למטרות פרסום וקד"מ.מדובר על שטח פרסום ענק, חוויתי ושימושי בגודל של כ- 5000 מטר מעוקב ולמעלה מ-300 מ"ר לכל חזית והפרסום עליו ייראה למרחק של כ-500 מטר. את הכדור ניתן למתג לפי הקמפיין הפרסומי הקיים של המותג או לייצר קמפיין פרסומי חדש ורענן שיקדם את יעדי המותג.

 

המדיה הפרסומית יוצאת הדופן, יכולה לטוס ברחבי ישראל (בכפוף לאישורים מרשות התעופה האזרחית), להיות מעוגנת לקרקע או לשמש כקיר פרסום על האדמה.

 

כחברת תעופה אזרחית המתמחה בפרסום אווירי על גבי כדורים פורחים והפעלתם, אחראית החברה לכל האישורים התעופתיים לפעילויות הכדור השונות, לצוות הטייסים של הבלון, להפקת הבלון הפורח ורישיונו, ולהפעלה הלוגיסטית הכללית שלו (אחסון, שינוע, תחזוקה ועוד). עלות הפרסום בכדור פורח לשנה כ-130-200K(המחיר נע בהתתאם לגודל הבלון ולצורכי הלקוח)

 

 

סקיי טרק בבעלות אמיר שמר, טייס כדור פורח מוסמך ומנוסה, היא חברת התעופה היחידה בישראל, המתמקדת בפרסום אווירי על גבי כדורים פורחים וצובעת במשך 7 ימים בשבוע, את שמי הארץ בצבעים קסומים.  החברה מתמקדת במתן שירות ברמה בינלאומית ומעניקה חוויה פרטית או קבוצתית בלתי נשכחת.  החברה שמה דגש מיוחד על נושא מקצועיות אנשי הצוות והטייסים, בטיחות הציוד והטיסה מחד ועל הפרטים הקטנים והפינוקים המרכיבים את החוויה מאידך, כל אלו לשם השארת זיכרון מתוק ונעים שילווה את השותפים שלנו למסע. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד