הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תאגיד המחזור אל"ה גייס את רבקה מיכאלי לקמפיין

25/01/2016
תאגיד המחזור אל"ה גייס את רבקה מיכאלי לקמפיין

קמפיין חדש של תאגיד המחזור מציג מונולוג הספד עצמי של השחקנית רבקה מיכאלי המשוחחת בחופשיות למול המצלמה מה יקרה כאן יום לאחר מותה. כיצד יספידו אותה ואיזה עולם יישאר אחרינו, במידה ולא נדאג קצת יותר, לסביבה נקייה ולכדור שאנו חיים עליו.

 

בהרבה הומור עצמי ובחן בלתי רגיל, פונה אלינו רבקה עם האמת הכול כך לא פשוטה לעיכול: דקה אחרי שנלך, יש עוד מי שיישאר...  אלו היקרים לנו – הילדים והנכדים. מכאן יוצא המסר הברור- בעבורם כדאי שנתאמץ טיפה יותר על השארת סביבה נקייה מפסולת ובקבוקי פלסטיק שניתן למחזר.

 

בתאגיד המחזור הצליחו בשנים האחרונות בצורה יוצאת דופן להעלות את אחוזי המחזור לרמה גבוהה של כ55%- . שיעור מחזור בהן מתהדרות מדינות אירופיות שכבר שנים רבות משקיעות בחינוך שוק באופן עקבי ואינטנסיבי. השנה שמו להם בתאגיד יעד לבצע קפיצת מדרגה משמעותית ולגרום לכולנו למחזר יותר בקבוקי פלסטיק משפחתיים ( ליטר וחצי). תחת הסיסמא בקבוקים לא נופלים בפח, רק במיחזוריות, מקווים בתאגיד לשמר  במהלך  2016 את שיעור המחזור הגבוה של 55%.

 

נחמה רונן- יו"ר תאגיד המחזור אל"ה מסרה כי:  "במטרה להגביר מודעות ולסחוף קהלים נוספים למעגל הממחזרים בישראל, בחרנו בדמות אהובה וברוכת כשרון בלב הקונסנזוס אשר תעביר בצורה האופיינית לה – הומור וציניות את המסר לכול שכבות האוכלוסייה, שבקבוקים לא נופלים בפח רק במיחזורית "

 

עינת יוזנט רביד- מנכ"לית יהושע\TBWA   : "פרסום טוב הוא זה שמתחבר לנימי הרגש באופן מפתיע ורלוונטי . בחירתה של רבקה מנכסי התרבות המרכזיים בארץ לקמפיין מחויך ובעל הומור עצמי נועדה לקדם מטרה חשובה ואין לנו ספק כי יתרום רבות לקידום המחזור במחזוריות".

 

קרדיטים:

 

סמנכ"ל קריאטיב- עידו קריב
קופי- איתן כליף
ארט- סבטלנה לויטס
סמנכ"ל לקוחות – עינב שגיב
סופרווייזרים- ניר עמירם, אביב בן זיקרי
סמנכ"ל תפעול- עופר חג'יוב
ניהול הפקה - ענת הררי
משנה למנכ"ל ומנהל מדיה- נבו כרמי
מנהלת מדיה דיגיטל - דנה דוד
מדיה פלנינג - רונה וולברום, עינב שמרי
סמנכ"ל דיגיטל- עידן אלרום
מנהלת פרויקט דיגיטל- נטע ברבן
סטודיו דיגיטל ומנהלת סטודיו דיגיטל- רויטל ג'בקה קלאוס
סמנכ"ל אסטרטגיה- סופי מלניק אמיתי

 

חברת הפקה- "יש הפקות"
במאי- אסף קוברובסקי

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד