הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

וויקס תהיה נותנת חסות רשמית מנצ'סטר סיטי

18/02/2016

חברת Wix.com (Nasdaq: WIX), המציעה פלטפורמה מתקדמת לפיתוח נוכחות אינטרנטית מקצועית, ו-City Football Group  הודיעו היום על שיתוף פעולה גלובלי. במסגרת שת"פ זה תהיה Wix נותנת החסות, והשותפה הרשמית בקטגוריית עיצוב ואחסון של אתרי אינטרנט, של כל מועדוני הקבוצה: מנצ'סטר סיטי FC, ניו יורק סיטי FC ומלבורן סיטי FC.

 

שיתוף הפעולה יפתח בסדרת פעילויות עם מנצ'סטר סיטי FC שבמסגרתו יושקו פעילויות לאוהדים באמצעות אתר האינטרנט וערוצי ההמדיה החברתית הרשמיים של המועדון. בנוסף, תקבל Wix זכויות מיתוג באצטדיון "אתיחאד" כאשר הלוגו של החברה יתנוסס על מסכי ה-LED  המקיפים את המגרש, במהלך משחקי הברקליס פרמייר ליג, גביע ה-FA ומשחקי הגביע.

שיתוף הפעולה מושק עם הפצת סרטון המציג את שחקני מנצ'סטר סיטי FC, פבלו זבאלטה, פרננדינו, ניקולאס אוטמנדי וראהים סטרלינג. בסרטון בונים השחקנים אתר אינטרנט המוקדש לשירי אוהדים אהובים באמצעות .Wix כדורגלן העבר והשדרן הפופולארי בהווה, כריס קמארה, מפרשן את בניית האתר כשהוא מעיר הערות על כל קליק שהשחקנים עושים. הסרטון היווה מקור להשראה ליצירת אתר Wix אמיתי Sing Loud, Sing Proud בו יכולים אוהדי מנצ'סטר סיטי להקשיב לשירי האוהדים המועדפים עליהם ובהמשך אף לחלוק גרסאות משלהם לשירים האהובים.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, יוכלו משתמשי Wix ואוהדי שלושת המועדונים של סיטי גרופ, לזכות בכרטיסים למשחקים נבחרים וכן בחוויות ש"לא ניתן לקנות בכסף", כגון צפייה באימונים ועד הצטרפות לשחקנים בדרכם למשחקי החוץ. Wix וסיטי גרופ ימשיכו לפתח את שיתוף הפעולה ביניהן במטרה להעמיק את הכרותם של אוהדי הכדורגל עם סל המוצרים של Wix. בעוד כשבוע צפויות השתיים להשיק את פעילות האוהדים הראשונה, יצירת סרטונים שיוצגו באתר הרשמי של השחקן סרחיו אגוארו שנבנה באמצעות Wix 

 

"שיתוף פעולה עם מועדון כדורגל גלובלי ומוכר כמו סיטי גרופ הוא חלק מהאסטרטגיה הכוללת שלנו למנף את הכוח העצום שיש לספורט כדי להציג עם המותג שלנו לקהלים חדשים. הפרסום בסופרבול היווה הצלחה גדולה עבורנו וכעת באמצעות שותפות זאת אנו פונים לקהל המסיבי של הספורט הפופולארי בעולם," אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix. " סיטי גרופ היא שותפה טבעית עבור Wix כיון שאנחנו חולקים את אותם הערכים ואנחנו בטוחים שהעבודה המשותפת תניב חשיפה רחבה של המותג בקרב מאות מיליוני האוהדים של של שלושת המועדונים."

 

עומאר ברדה, המנהל המסחרי של מחלקת השיווק של מועדון הכדורגל סיטי הוסיף:  "אנו נרגשים משיתוף הפעולה עם .Wix הפלטפורמה הייחודית שהיא מציעה, לעיצוב ואחסון אתרי אינטרנט, עולה בקנה אחד עם המחוייבות שלנו ליצירה ולחדשנות. באמצעות שיתוף הפעולה, האוהדים יזכו להכיר את הפלטפורמה של Wix, ולהשתתף במגוון פעילויות ייעודיות בהן יוכלו לזכות בכניסה אל מאחורי הקלעים של מנצ'סטר סיטי FC, ניו יורק סיטי FC ומלבורן סיטי .FC"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד