הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טיטי מזייפת אירוסין בקמפיין גרילה של לארה

17/08/2016
טיטי מזייפת אירוסין בקמפיין גרילה של לארה

פרויקט גרילה בהשתתפותה של טיטי איינאו עלה לרשת עבור מתחם האירועים החדש "לארה"אשר נפתח החודש בצומת כנות. במסגרת פרויקט גרילה ברשתות החברתיות, טיטי הצהירה על אירוסין פיקטיביים ,עם תמונת טבעת והכיתוב "I SAID YES". בעקבות הקמפיין קיבלה טיטי איחולים רבים ממכריה, עוקביה ואוהביה, ביניהם גם אלה מעבר לים, שהתחרו איתה בתחרות מיס יוניברס: מיס אנגולה, מיס אוקראינה, מיס אינדונזיה.

 

טיטי איינאו: "בחרתי לקחת חלק בפרויקט גרילה ל"לארה" כיוון שהוא מאוד חדשני, נועז ואמיץ ומתאים לאישיותי. קמפיינים דומים נעשו  וייעשו בעולם. היום בעידן של עומס במסרים שיווקיים, חשוב להתבלט מעל לפני השטח. אני שמחה שלקחתי חלק בפרויקט מעניין ושונה, מודה מאוד לכל המברכים ומאחלת לעצמי להעלות תמונה כזאת, שלא במסגרת פרויקט, בזמן הקרוב".  

 

מתחם האירועים"לארה"משתרע על כ4 דונם מתוכם 1,500 מ"ר האולם ו-2,300 מ"ר שטחו החיצוני של המתחם. עלות ההשקעה בהקמתו 35 מיליון ₪. המתחם עוצב על ידי האדריכל איציק לוי בסגנון אורבני מודרני, שימוש בחומרי גלם טבעיים ביניהם אבן וברזל. הגן בחוץ מעוצב בצורה מינימליסטית בהשראה של גנים יפניים, אך עם צמחייה שמתאימה לאקלים הישראלי, עם במבוקים וצמחייה ירוקה. הרעיון העיצובי בעיצוב המתחם, הוא עיצוב ניטרלי, שיאפשר בחירה חופשית בעיצוב האירוע באופן CUSTOM MADE. הבריכה תיסגר או תיפתח לפי רצון הלקוח. שף "לארה" הוא זאב קמרוב.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד