הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

WIX בפרס ייחודי ללקוחות: שאקיל אוניל

27/10/2016
WIX בפרס ייחודי ללקוחות: שאקיל אוניל

חברת Wix חברה לשאקיל אוניל ומאפשרת לבעלי חנויות האונליין שלה לקבל הזדמנות של פעם בחיים - פרסומת אונליין לחנות שלהם בכיכובו של שאקיל אוניל. החברה הכריזה על תחרות במסגרתה לקוחות החברה יוכלו להגיש את חנויות האונליין שלהם ב-Wix,עד ה-3 בנובמבר.

 

שאקיל אוניל יבחר את הזוכה המאושר ויקדם את החנות המקוונת שלו ברשת באמצעות פרסומת בכיכובו, שתופק במיוחד עבור הזוכה. הפרסומת תשודר ברשת בשבוע של ה-6 בדצמבר. 

 

סוחרים שאין ברשותם חנות אונליין בWix - יוכלו להקים בדקות ובקלות חנות מקוונת, עם כל הכלים הדרושים למכירה אונליין ב-Wix. על החנות להציע מוצרים למכירה ולקבל תשלומים מקוונים עם לפחות מכירה אחת עד לסגירת התחרות ב-3 בנובמבר.

"תמיד היה לי חשוב להרים אחרים באמצעות הקול שלי" אמר שאקיל אוניל. "זוהי הזדמנות מצויינת ואני בטוח שתהיה מהנה מאוד. אני נרגש לראות את הכניסות!".

 

"יש לנו קהילה פעילה של למעלה מ-300 אלף מנויי ecommerce מרחבי העולם על הפלטפורמה שלWix  ורצינו לעודד ולצ'פר את לקוחות הecommerce- שלנו עם משהו גדול," אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix. "שאק בולט כאחד מגדולי השחקנים בתולדות הכדורסל והוא האדם המושלם לייצג את אחד מלקוחותינו ואת החנות המקוונת שלו. שאק מביא איתו המון אישיות והתלהבות לקמפיין ואנחנו מחכים בקוצר רוח לתוצאה הסופית."

לצפייה בסרטון התחרות: https://www.youtube.com/watch?v=wSlJHyMbzR4

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד