הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ברעם תציג יצירות של אומנים ישראלים

22/11/2016
ברעם תציג יצירות של אומנים ישראלים

חברת ברעם פרסום מקורי, מציגה פרויקט אומנות למען הקהילה- תרומה של קיר פרסום מהגדולים בארץ, הממוקם בנתיבי איילון, לטובת הצגת יצירות אומנות של מיטב האומנים הישראליים.

 

גיא ברעם, מנכ"ל ברעם פרסום מקורי: "החלטנו להקדיש את הקיר הפרסום הגדול לטובת הצגה של אומנות ישראלית, על מנת שהציבור הישראלי ייהנה מאומנות טובה ובחינם. במסגרת הפרויקטחתמנו על שיתוף פעולה עם עוד שלושה אמנים, מהחשובים והבולטים של ישראלובכל פעם נחדש את הקיר בציור חדש של אמן ישראלי. יודגש, כי האמנים עושים זאת בהתנדבות מלאה, על מנת לשמח את תושבי ישראל, ולחשוף אותם, באופן יום יומי, לאומנות ישראלית. אני סבור כי חשיפה יומיומית של אלפי נהגים ועוברי אורח ליצירות אומנות ישראליות, הינה משמעותית ותתרום להשרשת האומנות הישראלית והיכרות איתה."

 

ניר הוד, על יצירתו Pain killers and butterflies שתוצג בקיר האומנות:״היצירה מבטאת את השילוב שבין יופי והרס, כאב ופיתוי. השטח השלילי נשאר
לבן חשוף ולעומתו סידורי הפרחים, אשר מרהיבים בצבעוניות נועזת, שנראה כאילו נקרעו, או גורדו מעל פני השטח שנבנה מתוך דגימות של הרס, פטינה ולכלוך שמכסים ומשנים עם הזמן ארכיטקטורה ומקומות איקוניים היסטוריים. הפרחים והצבעוניות העזה הם מטאפורה לחיים, מטאפורה רגשית לתיקון העבר ‏והעתיד שמתערבבים האחד עם השני ויוצרים שכבות שונות המייצגות את החיים. מטאפורה זאת מתרחשת גם מבחינה טכנולוגית, באמצעות אינפורמציה דיגיטלית שמתערבבת בפשטות וביופיו הטהור של הטבע ועוצמת החיים״

 

ישראל זינגר, ראש העיר רמת גן:  "רמת-גן גאה לארח את הפרויקט הייחודי של חברת ברעם, המצטרף לאמנות הרחוב המתפתחת במתחם הבורסה. המתחם כולו מתעורר לחיים, ואני מזמין את הציבור להגיע, לבקר וליהנות מהסוהו החדש של גוש דן, מתפתח בעירנו".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד