הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

וויקס חוזרת לסופרבול בפעם הרביעית

14/12/2016

בהמשך להצלחה של שתי ההופעות הראשונות שלה בסופרבול - משחק הגמר של ליגת הפוטבול האמריקנית - WIX הודיעה היום, שתשדר, גם השנה, פרסומת במהלך שידור המשחק ברשת FOX, שיתקיים ביום ראשון ה-5 בפברואר, 2017. Wix שוב בחרה להחליף את שיתוף הפעולה המקובל עם משרד פרסום על מנת ליצור פרסומת שתותיר רושם במהלך המשחק וזמן רב לאחר מכן.

 

"לפרסומות השלישית שלנו בסופרבול רצינו לספר את הסיפור של Wix בעצמנו ולהציג את הכוח הקריאטיבי שלנו" אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix. "בשנתיים האחרונות סיפקנו קמפיינים חיוביים שחשפו את Wix בפני מיליוני אנשים. הסופרבול מציג את יכולות העיצוב שלנו, מביא לקוחות חדשים ויוצר שיח מיידי עם שותפים מעניינים ובעלי חזון. הפרסומות שלנו מראות לעולם את היכולת הקריאטיבית שלנו והפלטפורמה של Wix מביאה אותה לידי ביטוי."

 

בשלהי 2016, Wix הודיעה שהיא תהיה נותנת החסות והשותפה הרשמית בקטגוריית עיצוב אתרי אינטרנט של הניו יורק יאנקיז לעונת 2016 ושיתפה פעולה בקמפיין מיוחד למציאת האוהד מספר 1 של הקבוצה תחת ההאשטאג #BiggestYankeesFan. החברה היא גם נותנת החסות הרשמית לקבוצת הכדורגל סיטי הכוללת את הקבוצות מנצ'סטר סיטי, ניו יורק ומלבורן.

 

עומר שי הוסיף, "הסופרבול הוא רכיב חשוב במאמצי השיווק שלנו שכן זוהי דרך מצויינת להגיע למעריצים שלנו, ללקוחות פוטנציאליים וללמעלה ממאה מיליון צופים במשחק הפופולארי. הסופרבול מדגים את האידיאלים של Wix, שהם הנאה, התרגשות ותשוקה ואנו נרגשים ששוב יש לנו את הזכות לקחת חלק במשהו ענק".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד