הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Plus 500 הישראלית תמשיך את החסות לאתלטיקו מדריד

11/01/2017
Plus 500 הישראלית תמשיך את החסות לאתלטיקו מדריד

Plus500, ספקית בינלאומית מובילה של שירותי מסחר מקוון בחוזי הפרשים, שמחה לבשר על הארכת מתן החסות למועדון אתלטיקו מדריד בתור נותנת החסות הראשית לעונת המשחקים 2017/18.Plus500 חברת משמשת בתור נותנת החסות הרשמית והראשית מינואר 2015 ושיתוף הפעולה בין החברה לקבוצה הוכיח את עצמו כמוצלח במיוחד בעבור שני הצדדים.

 

כחלק מההסכם, Plus500 תמשיך ליהנות ממגוון פלטפורמות שיווקיות מגוונות כמו הופעת הלוגו של Plus500 על החולצות של אתלטיקו מדריד במשחקי הבית והחוץ ובמשחקים במסגרת לאומית בעונה זו. Plus500 תהנה ממגוון  זכויות מיתוג באצטדיון החדש "וואנדה מטרופליטנו" ובסביבתו, וכן משפע של הטבות חסות אחרות.

 

אסף אלימלך, מנכ"ל Plus500 אמר: "אנו גאים להאריך את השותפות עם מועדון הפאר אתלטיקו מדריד לעונה נוספת לאחר תום עונה מוצלחת במיוחד. אתלטיקו מדריד מקרינה עוצמה, מקצועיות  ותשוקה להצלחה, איכויות המשותפות גם ל-Plus500. אנו מצפים להמשך השותפות, שהוכיחה את עצמה כמתאימה לנו כמו כפפה ליד, ואשר יצרה מותג בינלאומי חזק".

 

מיגל אנחל גיל מרטין, מנכ"ל אתלטיקו מדריד, הוסיף: "אנו מברכים על הארכת ההסכם עם Plus500. אנו מאמינים כי שותפות זו הוכיחה את עצמה עד כה ותמכה רבות בצמיחת וקצב התקדמות הקבוצה. אנו נרגשים לקראת המשך המסע שלנו עם Plus500".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד