הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

יבואנית שעוני קסיו בחרה במשרד הפרסום B1Creative

4/09/2017

קבוצת T&I בחרה במשרד יחסי הציבור ארד תקשורת לייעוץ וניהול יחסי הציבור והאסטרטגיה של הקבוצה ובמשרד הפרסום בדיגיטל ובסושיאל B1Creative לקראת הוצאתם לפועל של מספר מהלכים שיווקיים אסטרטגים שמותגי הקבוצה צפויים לבצע בשנתיים הקרובות.

 

קבוצת T&I הינה יבואנית ותיקה המרכזת תחתיה מספר מותגי על, הבולטים ביניהם: מותג השעונים,Casio  כלים רב תכליתיים Leatherman, מצתי Zippo, מותג הפנסים והתאורה LEDLENSER, Bushnell Tasco-I משקפות וטלסקופים, עטי חלל של Fisher Spacepen, כלים טרמיים Isosteel ועוד.

 

מאיה טיטו-שועה, מנהלת שיווק קבוצת T&I: "אנו עומדים בפתחה של תקופת התחדשות לקראת מהלכי שיווק משמעותיים בשוק הישראלי. כחלק ממהלך זה בחרנו לחדש גם את מערך הפרסום ויחסי הציבור ואנו שמחים על הבחירה בארד תקשורת וב- B1Creative ".

 

ארד תקשורת, בבעלות איל ויובל ארד, נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום הייעוץ האסטרטגי, יחסי הציבור וניהול משברים. החברה מייעצת לחברות ישראליות ובינלאומיות מהסקטור הציבורי והפרטי.  ומתמחה בכל התחומים בהם עוסקת המדיה במגוון רחב של שירותים, הנתפרים לכל לקוח

על פי צרכיו.

 

חברת B1Creative בבעלות תומר סקורניק, נבחרה להוביל את אסטרטגיית הדיגיטל והסושיאל ובניית אתר אינטרנט חדש למותגים השונים. תקציב זה מצטרף ללקוחות המשרד המגוונים מתחומים שונים, בהם: ליימן שליסל, מחלקת לימודי החוץ של שנקר, רשת בדי היוקרה איתן סוכנויות, עידן כהן, מועדון מכבי ת"א" וניהל מאבקים שונים בעולמות הדיגיטל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד