הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תקציב הפרסום של CAR2GO מקבוצת שגריר עובר לסוכנות הפרסום CRACKER של יהב דרייזין ויורם חוטר ישי

17/05/2018

סוכנות הפרסום CRACKER של יהב דרייזין ויורם חוטר ישי שנפתחה לאחרונה, זכתה במכרז על תקציב הפרסום של חברת הרכב השיתופי CAR2GO מקבוצת שגריר.

CAR2GO אשר הוקמה לפני למעלה מ- 10 שנים, הינה החברה הראשונה והמובילה בארץ בתחום התחבורה השיתופית ופעילה בערים: ת"א והסביבה, חיפה, ירושלים, ראשון לציון, הרצליה ועוד. בנוסף, מפעילה החברה את מיזם התחבורה הציבורית האישית אוטותל של עיריית ת"א ולאחרונה הביאה לארץ גם את מיזם האופניים השיתופיים  MOBIKE.


קרן שיף סמנכ"לית שיווק ומכירות
 CAR2GOציינה כי, "קבוצת CAR2GO מציעה אלטרנטיבה אמיתית להחזקת רכב פרטי בישראל ופורצת דרך בתחום התחבורה השיתופית בישראל. ככזו, חיפשנו שותף אסטרטגי שונה, מקורי, שפורץ את גבולות המוכר בין לקוח לסוכנות פרסום.

השילוב המרענן של יהב ויורם יוצר משהו אחר שלא קיים כמעט היום ומבחינתנו הוא מנצח. אנו מתכוונים להתמודד מול האתגרים העומדים בפנינו וליתר את החזקת הרכב הפרטי לטובת שימוש בתחבורה שיתופית וציבורית".


יהב דרייזין מנכ"ל
CRACKER ציין כי, "אנחנו שמחים על הזכייה בתקציב CAR2GO וכן במותגים אוטותל ו- MOBIKE. החברה מביאה לארץ תפישה חדשנית בכל הקשור לפתרונות התחבורה השיתופית שצוברים תאוצה בארץ ובעולם. מדובר באתגר אסטרטגי ראשון מסוגו בישראל ואנו גאים להיות שותפים להפצת הבשורה גם בישראל"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד