הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הבת של סינדי קרופורד תוביל קמפיין למותג השעונים אומגה

23/05/2018
הבת של סינדי קרופורד תוביל קמפיין למותג השעונים אומגה

מותג השעונים השווייצרי אומגה קיים השבוע אירוע  בברלין לרגל חשיפת קולקציית השעונים החדשה של המותג Tresor (טרז'ור). אורחת הכבוד באירוע הייתה דוגמנית העל שהיא גם הפנים החדשות של המותג - קאיה גרבר.

 

קאיה פתחה רשמית את האירוע יחד עם נשיא ומנכ"ל אומגה, ריינאלד אשילמן.  ריינאלד אשילמן הסביר לקהל הרב שנאסף שהשעונים באוסף עוצבו בהשראת האישה העכשווית על כל גווניה השונים וכוללים 9 דגמים. לאחר שהציג את השעונים, ביקש אשילמן מהאורחים להיכנס לחלל תצוגה שכלל מבוך מיוחד, עם חדרים שונים הלקוחים מעולם האגדות והזמין אותם להצטלם כחלק מסצינות של אגדות סוריאליסטיות.

 

המנכ"ל והנשיא מר ריינאלד אשילמן שיבח, בדברי ברכתו את יצרני השעונים של אומגה על עבודתם המרעננת והמקורית ולאחר מכן אף הודה לקאיה גרבר וציין את התלהבותה ומקצועיותה, באומרו:  "אנו נרגשים שקאיה היא חלק ממשפחת אומגה. לא יכולנו לדמיין פנים מתאימות יותר לטרז'ור ממנה, הקריירה שלה רק החלה, וכבר היא מציגה רמה מדהימה של אלגנטיות ובגרות מול כל כך הרבה תשומת לב גלובלית ומייצגת את המותג בהצלחה רבה וכובשת".

 

קאיה גרבר סיפרה בגאווה על הרגשתה כפרזנטורית של אוסף טרז'ור: "כמו הרבה נשים צעירות מהדור שלי, אני אוהבת את המראה הוינטאג'י. השעונים החדשים של OMEGA הם בסגנון קלאסי, אך יחד עם בעלי נגיעה מודרנית ועכשווית. כדוגמנית אני מקבלת הרבה בגדים יפים, אבל הכי נוח לי בג'ינס ונעלי ספורט. השעונים של אומגה הולכים מצוין עם כל מראה, בין אם זה מראה הקז'ואל או המראה המהודר וזה מה שאני הכי אוהבת במותג אותו אני מייצגת ". 

  

ובישראל: השעון יושק השבוע ברשת תכשיטי ושעוני אימפרס, במחיר 17,990 ₪. לרגל ההשקה בארץ יעלה קמפיין עם הדוגמנית קאיה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד