הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לוריאל פריז מצרפת לשורותיה את הדוגמנת סינדי ברונה

30/04/2020
לוריאל פריז מצרפת לשורותיה את הדוגמנת סינדי ברונה

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS מצרף בימים אלה שגרירה בינלאומית חדשה: סינדי ברונה, דוגמנית בינלאומית מצליחה ופעילה חברתית למען זכויות נשים.

 

ברונה ילידת 1994 לאם מקונגו ולאבא איטלקי, גדלה בצרפת. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון, עברה לפריז כדי להתחיל את קריירת הדוגמנות שלה. בגיל 18 נסעה לניו-יורק, שם פגשה את צלם האופנה האגדי סטיבן מייזל, אשר החתים אותה על חוזה בלעדי. ביחד צילמו את שער המגזין הראשון שלה במגזין "ווג" ואת קמפיין האופנה הראשון שלה ל-PRADA.

שורשיה הרב-תרבותיים ותשוקתה לאופנה סייעו לה להפוך במהרה לכוכבת אופנה. בשנת 2012, היא היתה הדוגמנית בעלת גוון העור הכהה הראשונה שדיגמנה לקלווין קליין. ומאז, נראתה על כל מסלולי התצוגות של בתי האופנה הגדולים בעולם, החל מז'אן פול גוטייה דרך אלי סאאב ועד בלמיין.

 

כשאינה מככבת על שערי מגזין או תצוגות אופנה, ברונה פועלת כדי להפוך את העולם למעט טוב יותר. היא משתמשת בפלטפורמות שלה כדי להעלות את השיח בנושאי הכללה וזכויות נשים. בשנת 2018 הפכה לדוברת Solidarité Femmes , עמותה צרפתית הפועלת למניעת המאבק נגד אלימות נגד נשים. ברונה דואגת לקדם ולהעלות מודעות לנושאים החשובים לנשים באשר הן, מתוך רצון לעודד אותן ולהעניק להן מערכת תמיכה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד