הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איגוד האופניים ו- Street T.V. עולים בקמפיין להעלאת המודעות לחייהם של רוכבי האופניים בצדי הכבישים

23/02/2005

איגוד האופניים בישראל בשיתוף Street T.V, מקבוצת רפיד, עולים בקמפיין להעלאת מודעותם של הנהגים לחיי רוכבי האופניים בצדי הדרכים. הקמפיין, תחת הסיסמא "יש חיים בשוליים, אל תדרסו אותם" יעלה מיום חמישי ה- 24 לפברואר, על מסכי  Street T.V ברחבי הארץ.

 

לאור המספרים הקשים של רוכבי אופניים הנפגעים בכל שנה, יוצא איגוד האופניים בישראל במסע הסברה לשם העלאת המודעות של נהגים לרוכבי אופניים הרוכבים בשולי הכבישים.  Street T.V, כמדיה עירונית המחוברת לקהל נהגי הרכבים, נרתמה בהעלאת הקמפיין במסגרת מסע ההסברה. 

 

לדברי עופרה פרחי, מנכ"ל איגוד האופניים, בהיעדר שבילי אופניים רוכבים רבים משתמשים בשולי הכביש כאמצעי מעבר ותחבורה. עד השגת פתרון אמיתי וארוך טווח של הפרדת רוכבי האופניים מכלי הרכב יש להעלות את מודעות ציבור הנהגים דרך פנייה ישירה. הקמפיין על מסכי Street T.V פונה לנהגים בנתיב נסיעתם ומהווה תזכורת יומיומית.   

 

Street T.V היא רשת טלוויזיות חוצות הגדולה בישראל, המשדרת רצף פרסומי לצד תכנים בידוריים על גבי 12 טלוויזיות הפרוסות בצמתים מרכזיים ועמוסים ברחבי הארץ. הטלוויזיות נשלטות על ידי מרכז בקרה אחד המאפשר שליטה בעצמת ההארה ויכולת העברת פרסום גמיש ודינאמי בפריסה ארצית. על הטלוויזיות ניתן לשדר סרטוני ווידאו ופלאש באיכות גבוהה בטכנולוגיית LED המתקדמת.

 

איגוד האופניים הוא עמותה ללא כוונות רווח הפועל לטובת ציבור רוכבי האופניים  בישראל. מטרות האיגוד הן ריכוז, ניהול, פיתוח וקידום ענף ספורט האופניים בישראל . באיגוד האופניים חברים כ-1000 חברים פעילים ועוד אלפי רוכבים ורוכבות המשתתפים בתחרויות ובאירועים השונים אותן מפיק האיגוד או נותן עליו את חסותו במשך השנה.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד