הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הדוגמנית הבינלאומית ויק נבחרה להוביל את קמפיין "גיורא שביט" ותהיה הפנים של המותג

27/02/2005

ויק (נינה ברוש) תהיה הפרזנטורית של מותג האיפור "גיורא שביט" בשתי העונות הקרובות ותוביל בשנת 2005 את הקמפיינים של רשת האיפור והקוסמטיקה, הכוללים יחסי ציבור ומודעות בעיתונים. ויק תוביל את המותג בשנה הקרובה תמורת 25,000$. הרשת תקבל בלעדיות על השתתפותה בקמפיינים בתחום האיפור והקוסמטיקה, תכשיטים ומשקפיים.

 

ויק היפיפייה נבחרה לקמפיין בשל המראה העדין והבובתי שלה. היא אישה בוגרת בעלת מראה צעיר עם עור פנים מושלם. לויק פנים סימטריות ועדינות והיא יכולה להחליף מראות ולוקים לפי אופנות וטרנדים באיפור. יש לה אופי ישראלי ומראה בינלאומי, ומאחוריה קמפיינים רבים בחו"ל.

 

בשנים קודמות הצטלמו למודעות "גיורא שביט" הדוגמניות סמדר קלצ'ינסקי, רוית אסף, אנה באומן וג'יין סופר, אך זו הפעם הראשונה שנבחרת פרזנטורית להוביל את הקמפיינים של "גיורא שביט" באופן בלעדי למשך שנה ולהוות את ה"פנים" של המותג. הקמפיין יצולם על ידי צלם האופנה אייל נבו.

 

 גיורא שביט: "אנו שמחים לאמץ את ויק למשפחתנו הרחבה. יופי, שיק בינלאומי ושאיפה לשלמות היו ותמיד יהיו קווים לדמותנו, ואין כמו ויק להקרין אותם החוצה. אנו ברשת "גיורא שביט" מקפידים על יופי כמכלול של אופנה וסגנון חיים, ומוכיחים בכל יום מחדש כי האישה הישראלית היא מטופחת ומעודכנת כמו שכנתה האירופאית".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד